Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Halogén sütőben szeretnék...

Halogén sütőben szeretnék holnap csirkecombot, és zöldséget sütni, tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Most fogom először használni. Mikre figyeljek?
2012. okt. 20. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Épp készülök hasonló gépet vásárolni, illetve még csak ismerkedem a témával. Bocsánat,hogy nem a kérdésre válaszolok,nyilván azóta már kitapasztaltad.:) Arra kérlek ezeket a tapasztalatokat oszd meg Velem is és azokkal akik ide tévednek úgy mint Én. Sajna alig infó, főleg itt. Köszi!
2013. febr. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szia! akkor kipróbáltam, de azóta nem használtam, bár én ajándékba kaptam, nem volt szükségem rá. Nagyon jó lett benne minden, a sültkrumpli is, hús is. Az időre már nem emlékszem, de jó lassan sütöttem mindent. Így nagyon sokáig tartott, de így jobb kitapasztalni szerintem. Azért sem használtam, mert nincsenek hozzá tartozékok, különböző kis tepsik, tálak, amikkel könnyű lenne használni.
2013. febr. 6. 17:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmi grill vagy párologtató rács sem?:o Amúgy nagyon jókat olvasok az ilyen fajta gépekről,hogy-hogy nem használod?:)

Köszi!

2013. febr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!