Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a pizza di...

Mi a véleményetek a pizza di casa-ról?

Figyelt kérdés
Aki rendelt innen pizzát írjon valamit :)
2012. okt. 22. 19:50
 1/6 anonim válasza:
NE!!!!! nekem nagyon nem ízlik, a szalonnának nagyon kellemetlen íze van. Tomassotól rendeljetek. Igen, drágább de nagyon finom :)
2012. okt. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szegeden tőlük rendelek. Régen finom volt, mostanra pocsék lett
2012. okt. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, figyelj. Egynek jó. Egyetemista vagyok, szóval nem fogok 1300ftos pizzát enni, kettesével :)


Én azzal az akcióval szoktam élni, hogy telefonon rendelek, 2db bármilyen pizzát, és kapok ajándékba egy 25 centis sonkásat, legjobb esetben köbö 1400ftért, tehát kettő normál, meg egy kisebb pizza, sztem ez már korrekt ár. ;)


Ha debreceni vagy, ajánlom még a pizza holidayt, ők is nagyon olcsók... és finom a pizájuk!

2012. okt. 23. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 masseur válasza:
100%
A tészta peremének a belseje keletlen, nem sült át. Az élesztőt büfögjük. A pereme égett kívülről... A feltétet csak bemutatták neki, sajt alig... Nem azt a pizzát kaptam amit rendeltem. Mivel a feleségem nem szereti a paradicsomos alapot, kotkodát rendeltem, de a kukorit kaptuk... A pizzához nem nyúltunk, hanem felhívtuk a pizzériát, amire megkaptuk, hogy nem tudjuk mit rendeltünk, mi vagyunk a hülyék... Csere lehetőségéről szó se esett... Amit a neten írtok, hogy: "...és máris tisztában lesz az óriási különbséggel..." Na ez az egy igaz! ez úgy szar ahogy van, kikérem magamnak és családomnak a bántó stílust, és ismeretségi körömben is újságolni fogom a tapasztalataimat... EZ SZAR nem pizza!!!
2013. ápr. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
gyors, olcsó, ízetlen, nyers:D ha egyetemista vagy, elmegy, de amúgy szerintem ne innen...:D
2014. szept. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A Forte-hoz képest olcsó, de a Forte pizzája finomabb! Legutóbb 45 percet késett a futár.
2014. dec. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!