Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen kávéfőzőt ajánlotok?

Milyen kávéfőzőt ajánlotok?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék ami lehetőleg párnás vagy jó időre bele lehet készíteni a kávét és vizet nem minden nap kell kínlódni ! Utálom, hogy az őrölt kávét hajnalba szét szórom a zaccal kínlódjak ha több adagot akarok főzni este stb. Senseo-val az a baj, hogy erősebb kávét nem főz és szinte minden párnához külön betét kellene bele.
2012. okt. 24. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Darálos sok gondtól meg kiméled magad : Nekem AEg van. A vaterán érdemes körbe nézni mi is ott vettük a miénket igaz 1éves készüléket kaptunk. De talász ujakat is. Mi klszámoltuk a szemes kávét jobban megéri venni mint a 25dkg -os daráltakat. Ráadásul kevesebb kávét darál le minha egy hagyománíyos kávéfőző amibe darált kávé kell..
2012. okt. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Be tudod linkelni a főződet? köszii :)
2012. okt. 24. 12:43
 3/5 anonim ***** válasza:
-nem tudom belinkelni de itt a tipusa : AEG :Caffé Perfettó.
2012. okt. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is darálós gépem van, teljesen automata, Saeco.

Nem ilyen, de találsz ilyesmi gépeket teszveszen:

Pl. ez is jó:

[link]

Én is ott vettem anno felújítva, 120e helyett 49-ért, több mint 1 éve használom, és hibátlan!

2012. okt. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Itt is találsz még használt, felújított gépeket, jó áron:

[link]

2012. okt. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!