Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Havanna lakótelepen a Kondor...

Havanna lakótelepen a Kondor háznál szoktak árulni tehéntejet egy kocsiból. Vett már valaki onnan? Megbízható?

Figyelt kérdés
Mikor szokott ott lenni a kocsi?
2009. aug. 9. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia én ugyan elköltöztem a havannárol egy éve de a piacon szombatonként volt 2 tejárus is mindkettő a hus soron az egyik az elején a másik leghátul.Ők megbizhatóak nagyon fincsi a tejcsi meg minden más is amit árulnak.És felvilágsitást is adnak!

Bocsi hogy nem a kérdésedre válasoltam de ha tényleg finiket akarsz szombatonként menj le a piacra ami a parkoloban van ...remélem azért segitettem.

2009. aug. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A garázssoron lévő piacra gondolsz?


Amúgy várok még több választ is, ha valaki tudja. :)

2009. aug. 9. 16:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Én Mátészalka környékén lakom.Itt Bocis kocsikkal hordják a házitejet,egy hütőssel pedig a házi turot,vajat,sajtot.Jol tették,hogy kikerülték a feldolgozokat!
2009. aug. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jajj bocsi szia csak nem voltam gépközelben.

Igen arra gondolok.

Vettél azóta???

Ha igen milyen volt?

2009. aug. 16. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!