Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az energiaital nagyon ritkán...

Az energiaital nagyon ritkán is káros?

Figyelt kérdés
Jó másfél-két éve nem ittam. Középsuliban társaságban néha 1-1 üveg lecsúszott, de nem volt indok, h miért fogyasszam. Most viszont egyetemre járok, vizsgáim lesznek, és már fél órája próbálok felkelni, de nagyon fáradt vagyok. Ha ma és holnap reggel innék, gond lehetne belőle? olvastam róla jót, rosszat, ezért kérdezem. (kávét ittam idáig, de már alig hat)
2012. okt. 28. 08:19
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Nem, dehogy, ha 30 napnál ritkábban iszod, akkor hirtelen átvált baromi egészségesbe...
2012. okt. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szellemes,naaggggyon szellemes ;) -.-
2012. okt. 28. 09:22
 3/6 anonim válasza:
Az energia ital csak energiát ad, könnyebb felkelésre ott a kávé :)
2012. okt. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom te hogy vagy vele, de nekem az nem segít a felébredésben. Inkább szedj valami jó multivitamint kúraszerűen, az nem is árt, és hosszabb távon tényleg jobb, nem leszel olyan fáradékony.
2012. okt. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké, értettem:) . Már egyáltalán nem emlékszem amúgy a hatására, azért (is) kérdeztem. A hasznos tanácsokat köszi srácok, ment a zöld:))
2012. okt. 28. 10:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Igyál narancslevet, vagy ribizlilevet, az nekem mindig segít felkelni.
2012. okt. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!