Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek selejtes vagyok? :' (

Szerintetek selejtes vagyok? :' (

Figyelt kérdés
Szerintetek selejtes vagyok? Képtelen vagyok lefogyni,de nem is ez a lényeg inkább az,hogy nem tudok egy normális táplálkozási szokást kialakítani. Össze-vissza eszek még akkor is ha nem vagyok éhes. Már belőrülök ebbe. Nem tudom belőni mennyit egyek egyiknap szinte semmit másiknap meg felzabáloma hűtőt.. és ezek válrtogatják egymást. Szeretnék egy új életformát de csak szeretném tenni ezeksezrint képtelen vagyok bármit is már 3 éve küzködök ilyen gondokkal!!! 3 ÉVE! és mésban sincs sikerem..se a tanulásban azt is hiába tanulok nem megy és már nagyon elegem van:( nem megy barátkozás és semmi tekintélyem mások előtt lenéznek cseszegetnek.. persez nem ez a kérdés lényege inkább legalább ebben az egy dologban hpogyan tudnák változtatni?
2012. nov. 14. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy a valasz: onfegyelem,nem konnyu de nem is nehez.
2012. nov. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Átérzem a helyzeted, pont ugyan ebben szenvedek, még talán a korosztályunk is stimmel. Amit tudok tanácsolni, hogy keress egy célt. Nekem a mai napig az volt a célom a lefogyással, hogy egy bizonyos lány hátha utána megszeret. Hogy miért csak a mai napig, az már nem ide tartozik, de keress egy olyan célt, amihez kell a lefogyás. Tippek, hogy miket csinálj: Sportolás, jobb közérzet szerzése, barátkozásra való próbálkozás (ha gondolod, itt gyk-n elbeszélgetek veled délutánonként), és akaraterő. Gondolj bele, hogyha sikerül, sokkal több barátod lesz, hisz jobb lesz a közérzeted, és könnyebben fogsz tudni barátkozni ezáltal.
2012. nov. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de ez a gond ,hogy nincs elhatározásom ha van akkor persze,hogy megy.. azért nincs elhatározás,mert fogalmamsincs mit cisnáljak nincs pénzem drága egészsgées kajákra most is már alig van normális étel csak a szokásos krupmli kenyér tészta kombó.. nem most híztam el már jó rég és azóta küszködök és 1 kiló fogyást nem udok megtartani,mert nem válok életmódot de elképzelésem sincs hogyan még a sporta sincs legtöbbször pénz futni eljárok általában megy is de néha már nagyon unom..de ez legyena legkisebb a kajálással mit kezdejk azt nem tudom.
2012. nov. 14. 18:26
 4/6 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy se akaraterőd se önbizalmad. Így nehéz lesz. Ezért vesznek semmibe. Mert látják rajtad, hogy nincs önértékelésed. Nem az evési szokásaidon kell változtatnod, hanem az alapfelfogásodon. Amíg az nem lesz meg, hiába is akarsz lefogyni, mert egyszerűen akaratszegény vagy. Találd meg azt, ami motivál. Most felsoroltál magadról egy rakat rossz tulajdonságot, de vedd végig azt is, mi benned a jó? Biztosan van. Lásd meg, és meríts abból erőt. Plusz mindenkinek vannak hibái, de ha ezeket meglátjuk, akkor tudunk rajta változtatni. Te már megláttad, ez is egy nagy pozitívum, sokan nem képesek erre.

A változást meg ne szeresd, hanem akard! A fogyáshoz nem feltétlenül kell sok pénz, a lényeg az, hogy kevesebb legyen a napi energiabeviteled, plusz mozogj. A neten fent van egy rakat fitneszvideó, töltsd le őket, és váltogasd, így nem lesz olyan egyhangú.

Két fél literes palack, és már meg is van a súlyzód is.

Amikor csak tudsz, gyalogolj, és ne tömegközlekedést vagy autót használj.

A neten amúgy van egy csomó diéta is, azokból le lehet szűrni a mennyiséget. Eleinte lehet, hogy nehéz, de ahogy telnek a napok, egyre könnyebb lesz.

2012. nov. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

S képlet annyi ,hogy kenyeret, péksütit,csokit,cukrot,KRISTÁLYCUKROT 100% ban mellőzd. Ennyi, amúgy ehetsz bármit ,de rendszeresen. Reggeli 1 kis tál kukoricapehely tejjel meg mondjuk mézzel. ebéd bármi vacsora alma,grépfruit

Étkezéseknél meg keress recepteket amiben sok a fehérje és kevés a szénhidrát. Mutasd meg anyudnak ,hogy ilyet szeretnél enni és segíteni fog. A szülők is örülnek ,ha nem vagyunk dagik.


Én 30kg-t fogytam le úgy 7 hónap alatt semmi segítséget nem kaptam mert anyám nem hízékony és brutál mennyiségű csokit meg ilyen vackokat hord haza és nehéz volt leszoktatni róla. A mai napig kínálja a nápolyit meg sütiket ,de más életmódot folytatok.Persze amikor valaki meglát ,hogy milyen jól nézek ki dagad a melle ,hogy igen mert ugye sokat segít az étrend......


A futás jó ,de inkább kocogj 1 órát mint fuss 10 percet. Jobban fogsz járni sokkal.Egy idő után amikor elértél egy szintet majd a kocogásbol futás lesz;))


Sok sikert!

2012. nov. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék az egyik előző válaszolóhoz aki azt mondja,hogy se akaraterőd,se önbizalmad.Ide csak azt írtad le mi rossz benned,és mi nem megy.Valóban meg kell keresned magadban a jót is,és akkor hidd el menni fog!Alapvetően pedig nem hinném,hogy a fogyás pénz kérdése. Én is fogytam 20kg-ot pedig hidd el a mi anyagi helyzetünk sem rózsás. Ha krumplis tészta volt itthon meg ettem csak éppen kevesebbet mint előtte.Nekem is nehéz volt eleinte,de rászoktam arra is,hogy napi ötször eszem,és rengeteg vizet iszom,valamint itthon elkezdtem tornázni is. A lényeg,hogy találj valamit ami motivál,és segít abban amit el szeretnél érni!
2012. nov. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!