Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Írnátok egészséges étel...

Írnátok egészséges étel recepteket? Mik az egészséges, nem túl hizlaló ételek?

Figyelt kérdés
kicsit egészségesebben szeretnék táplálkozni, na jó, nem is kicsit, hanem nagyon!és e mellett a fogyás sem lenne rossz...
2009. aug. 15. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos, receptem nincs, kerestem, de én se nagyon találtam.

Egészséges a hal, csirke, pulyka (tehát a fehér hús), sovány karaj, sok zöldség, gyümölcs, joghurt, kefir, teljes kiőrlésű dolgok.

A fogyókúra pedig attól lesz sikeres, ha tudod, hogy mitől rakódtak rád a kilók. Ha pl. a túl sok szénhidráttól, cukros üdítőtől, akkor ezeket kell elhagynod. Ha a mozgásszegény életmód a gond, akkor neki kell állni mozogni.

Ehhez kell összeválogatnod az étrendedet, kalória vagy glükémiás index táblázat alapján. Én ez utóbbit csinálom és kb. két hét alatt lepottyant 3 kiló, és egyáltalán nem éheztem.

2009. aug. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket!

Akkor még az interneten keresgélek, meg odafigyelek ezekre:)

És gratulálok a 3kg leadásához:)

2009. aug. 15. 14:42
 3/4 anonim válasza:
100%
A párolt csirkemell és pulykamell egészséges, minimális zsírral és finom is. Csíkokra felvágod és egy kis vajon megpárolod, egy kis majorannát rászórsz, nagyon ízletes. Mellé lehet enni párolt répát, vagy más zöldséget, és természetesen a hal is nagyon egészséges és finom is. :)
2009. aug. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi:)
2009. aug. 15. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!