Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egy 90 Kg-s,25-30 év körüli,...

Egy 90 Kg-s,25-30 év körüli, egészséges férfi mennyi ideig birná ki étel nélkül?

Figyelt kérdés
Tudom volt ehhez hasonló kérdés de én konkrétumot akarok.
2011. febr. 22. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy hét múlva már rosszul érezné magát, egy hónap múlva csak feküdni tudna, és legkésöbb 3 hónap múlva meghal.
2011. febr. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Fenéket, nehogymár 3 hónapig kibírja kaja nélkül, ez baromság, már elnézést.

Max 1-másfél hónap.

2011. febr. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szerintem is, olvastam én is h 3 hónap de szerintem erre csak 1 millio emberből egy ha képes, aki egész életébe koplaltan nőtt fel.

De egy normális ember, aki naponta háromszor étkezik az nem birná ki.

2011. febr. 22. 15:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Meg hát ha már menni sem bír, csak feküdni, hogy iszik? Valaki odaviszi neki? :-DD

Fenéket, ha már nem bír lábra állni, onnantól csak 1 hete van.

2011. febr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

páromnak elég lenne mondani,hogy akkor nincs kaja 1 hétig,csak víz,rögtön éhes lenne,2 órán belül ágynak dőlne,és produkálná az éhhalál minden tünetét...:D


egyébként csak vízzel max 3-4 hét olyannak aki rendesen eszik egyébként...egy éhezőnek 2 hónap

2011. febr. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!