Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miskolc belvárosában (városház...

Miskolc belvárosában (városháztér, szinvaterasz közelében) milyen jobb kávézók, cukrászdák vagy éttermek vannak?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszoljanak akik voltak is ott és tetszett nekik a hely :D Mert googlézni én is tudok!

2012. nov. 24. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
kávézó van sok jó, nekem a Cortez Széchenyi 38. és a Grand Café Széchenyi 19. a két nagy kedvencem.
2012. nov. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Centrum jó?:))

Ott van a lipták optika mész feljebb,és ott van a szóda presszó. imádom azt a helyet! nem is drága,isteni finom dolgok vannak,és ku*va rendes csajok vannak ott:) 2 Timi is van ott :D az egyik egy fekete póthajú magas vékony csaj,másik is egy vékony,de ő barna hajú :D isteni jó hely,minden fincsi :DD ajánlani tudom csak!!!!! többet is ismerek,de ez a legjobb! :)) akkor cukrászda: Gergely cukrászda a szinvaparknál :D étterem van egy pár:) pl: Palacsinta ház. ( az a városháztérnél van valahol elfelejtettem hogy hol pontosan XD )

remélem jó a válasz:) szódába menj,vagy menjetek :D

2012. nov. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm !!! :D Miskolci vagyok. Lévay s is. És a művészetek házán kívül egy kávézót se tudtam. Köszönöm ^^
2012. nov. 25. 10:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Sarokház kávézó

Városháztéren van,különleges kávéik,forrócsokijaik vannak,és sütik (és minden más ami máshol is)

2012. nov. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!