Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek sokat ettem ma?

Szerintetek sokat ettem ma?

Figyelt kérdés

Reggeli: 2 barnakenyér szalámival + saláta+1 karalábé


Tízórai: 2korpás keksz + 2 alma


Ebéd : Rántott hús+sültkrumpli+1 alma+1 banán


Uzsi: 5 db korpás keksz


Vacsi: 2 barnakenyér vajjal+ 1 paradicsommal


Ja és ma egy órát tornáztam, ha ez számít.


Azért kell ilyen sokszor ennem mert inzulin rezisztens vagyok, de nem akarok elhízni, hogy ilyen sokat eszek:(


19L


2012. dec. 3. 20:12
 1/5 A kérdező kommentje:
ja amúgy 170/51-52 kg
2012. dec. 3. 20:13
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyilván relatíve érted a kérdést, amihez vagy azt kellene tudni mennyit szoktál enni, vagy azt mekkora tömegű vagy.


De nem azt mondanám erre, hogy sok. Inkább csak nagyon ergya..


Egész nap kenyér, keksz, kenyér, gyümölcs és némi hús.


Az inzulin rezisztenciát nem szénhidrát bevitellel gyógyítják, hanem paleolit táplálkozással. A gyümölcsben található fruktóz fokozza az inzulin rezisztenciádat. A sok keményítő (keksz, kenyér) mellett egész életedben gyógyszerre szorulhatsz, ez jó? Mert ugye az inzulin rezisztencia következő lépcsőfoka a cukorbetegség, amit ma az orvosok többsége nem hajlandó gyógyítani, hanem egy ehhez hasonló 'étrendet' összeállítanak és életed végéig inzulinra fognak. Ha ez tetszik, akkor jó volt a mai étkezésed.


Én ezt gusztustalannak tartom, bár egészséges vagyok de egész nap minimális mennyiségű szénhidrátot ettem, hogy példával járjak elöl semmi glutént, tejterméket.

Véletlenül úgy lenne lehetőséged neked meggyógyulni, mint ahogy én megőrzöm az inzulin érzékenységemet.

2012. dec. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jaj, látom már írtad a testtömeged, magasságodat :)
2012. dec. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mégis honnan tudjuk miből hány grammot ettél mennyi olajat, zsírt tartalmazott??? Kevés fehérjét ettél sok szénhidrátot és zsírt az biztos... Számolj kalóriát ne mástól kérdezd mennyit ettél!
2012. dec. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Zsír és fehérje tökéletesen segít egyenletesen tartani a vércukorszintet. Csak egy tipp.
2012. dec. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!