Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Csak én imádom ennyire a...

Csak én imádom ennyire a Knorr mézes mustáros szószt? :D

Figyelt kérdés
Tudom,hogy nem egészseges meg stb,de annyira finom.Produkált már otthon valaki hasonlót?:P
2009. aug. 23. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Bocs,de én utálom,szóval...Lehet,hogy csak te szereted;) :D
2009. aug. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én is szeretem.De úgy gondolod, amikor a kicsi csirkehúsra van ráöntve ez a szósz!?
2009. aug. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem rossz, de anyukám házilag készített mézes mustáros öntete csirkemellel milliószor finomabb.
2009. aug. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Még nem kóstoltam, de ha fogom is, én készítem el elejétől a végéig, hogy minél kevesebb mű dolog legyen benne. :)

Interneten találsz receptet, ha szeretnéd te is kipróbálni úgy, hogy nincs benne egy halom felesleges íz és egyéb fokozók.

2009. aug. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Én imádom!!!!!! Sőt az összes műkaját szeretem, no meg az ételízesítőket! Ajánlom a Húsvarázst, próbáld ki!!!!!! Egyébként makkegészséges vagyok, vékony, atletikus alkat, sportolok rengeteget, és nincs semmi bajom a műkajáktól!
2009. aug. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

@11:49>igen,úgy.

és igen,tudom,hogy az otthoni is nagyon finom,de azok a fűszerek isteniek a knorrban.

akkor jó ha nem egyedül vagyok rajongója:D

és évente max 5x eszem csak,mert nálunk nem kapható,tehát annyira nem aggódom az egészseg fele miatt.

na kössz mindenki,pussz

2009. aug. 23. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!