Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Félek nem jut...

Mit csináljak? Félek nem jut be elég vitamin a szervezetembe!

Figyelt kérdés

Vérszegény vagyok és vashiányos... anyukám nem főz mindennap.

Tudtam hogy ma sem fog ezért reggel kértem tőle pénzt, hogy csináljak ebédet, de azt mondta nem ad. És nincs itthon semmi szó szerint!!!

Gondoltam eszek gyümölcsöt, mert az vitamindús, de még az sincs.

Egész nap aludtam, hogy ne legyek rosszul, most keltem fel és egy kalácsdarabot rágcsálok.

Mit tegyek?:(


2009. aug. 25. 14:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Szegény :( Nálunk meg pont aza probléma, hogy mindenből sok van, mindenki zabál, és mindenki túlsúlyos (Rajtam kívül)

Esetleg nincs kertetek,hogy szednél valami zöldséget,gyümölcsöt? Fagyasztóba nincs semmi húsféle, amit megfőzhetnél/süthetnél?! Vagy nem is tudom.. Kamrában befőtt, vagy valami? Nálunk, megölné(n)k anyámat, ha nem főzne :)))


19/F

2009. aug. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hát azt nem írtam hogy vega vagyok... húst nem eszek!

Egyébként meg panelba vagyunk, nincs kert, se semmi:((

Ha legalább lenne valami gyümölcs itthon:(

2009. aug. 25. 14:49
 3/12 A kérdező kommentje:

Ja és anyukám fogyózik már vagy 4 hónapja, és azt hiszi, hogy ha neki nem kell kaja akkor nekem se...

És hugomnak az előbb adott pénzt, aki persze mindenre költi csak nem kajára...

2009. aug. 25. 14:51
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

:S

Kérj tőle teis. hátha neked is ad

2009. aug. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
vagy mondd meg neki hogy ne merjen éheztetni, mert különben ráuszítod a gyámhivatalt. Komolyan beszélek. Mi a jó francot képzel magáról?
2009. aug. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

mi az h nem ad kajára??????


mien anya az ilyen???:O


Nekem ilyet mondana.....



fúúúú...

2009. aug. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hát a gyámhivatallal az a baj, hpgy már elmúltam 18:(

De próbálok munkát keresni, egész nyáron kerestem, diákmunkára is jelentkeztem de semmi:(

2009. aug. 25. 15:17
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

Olyan durva sztorikkal szembesülök néha itt, álmomban sem gondoltam, hogy van ilyen,miféle szülő, aki nem ad enni a gyereknek (pénzt kér a gyerek, hogy kaját vegyen, pofám lesülne, komolyan)

A nyári munka jó ötlet, akkor lenne saját pénzed, keresgélj tovább, valamit biztos találsz, sokan foglalkoztatnak diákokat (gondolom tanulsz?!) A legcélszerűbb neked egy vendéglátó hely lenne,akár asztalokat rámolni, akár mosogatni. Ott ugyanis kapsz kaját és fizetést is.


Amúgy jók az anyagi körülményeitek? Szóval, telne gyümölcsre, csak nem adnak?

És a hugi mit eszik?

Apukád? Nincs nagymama a közelben, aki főzne?


Komolyan, még mindig csak csóválom a fejem....


2 gyerekes anyu (hamarosan 3)

2009. aug. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok..

Ha tudod, hogy vérszegény és vashiányos vagy, akkor a vega étrend nem túl előnyös, tudod, ugye?

Én elmennék dokihoz a helyedben, egy vérvétel után írna Neked vasat, meg kellő vitaminokat

2009. aug. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem épp a legjobb nekem a vega életmód, de ez nekem olyan, mint másnak a vallás. Nem divatból nem eszek húst, hanem nekem ez a világszemléletem, és ebből nem engedek.

Egyébként van itthon pénz, csak a tesóm tankönyveire kell, meg a füzetekre:S És a tesóm is fogyózik, mert ő is kövér. Csak én vagyok az átlag alatt.

Amúgy anyukám nem dolgozik, egész nap itthon van, netezik és nézi a tévét, a férje hozza a pénzt, csak ő dolgozik, de neki még van másik két gyereke és őket is el kell tartani. Egyébként anyukám neki szokott főzni, csak nekünk felejt el:(

2009. aug. 25. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!