Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha fájdalomcsillapitót veszek...

Ha fájdalomcsillapitót veszek be ihatok?

Figyelt kérdés
ha megjön...
2012. dec. 30. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Természetesen semmi akadálya nincsen annak, hogy alkoholmentes italokat fogyassz. Azzal semmi gond nincs, ha fájdalomcsillapítóra iszod meg, ezért ne szomjazz :)
2012. dec. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bumbi02 ***** válasza:
Hát attól függ mennyit. Volt hogy beteg voltam, de elmentem azért többiekkel este, két cataflant vettem be aznap (meg egy rubofent), és ittam rá fél üveg whiskyt. Nem lett tőle semmi bajom. Persze nem húzóra ment az üveg whisky, és valószínüleg mindenki szervezete másképp reagál. Szóval, óvatosan tapasztald ki. Én már tudom, hogy nem üt meg jobban az ital, ha van bennem gyógyszer, de szerintem személyenként más.
2012. dec. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ milyet vettél be.
2012. dec. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Abszintot meg töményet ha lehet ne, ilyen sör/koktél/más p*csapia mehet, de ésszel. Előbb meg fog ütni, ha meg berúgsz akkor 3x olyan rosszul leszel.


Tapasztalat, műtöttek párszor. :)

2012. dec. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

csak pár pohár pezsőről vagy borról lenne szó.



(éreztem, hogy valaki lesz olyan kedves, és úgy csinál, mintha nem sejtené, hogy alkoholról van szó)

2012. dec. 30. 23:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Azzal nem lesz gond.
2012. dec. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Régen velem is előfordult, hogy Cataflam-ra ittam, bár odafigyeltem, hogy legkésőbb délután 2-3-kor vettem be az utolsót, és olyan 9 körül mentünk bulizni, akkor ittam először. Szerintem addigra teljesen felszívódik, vagy nem tudom, de nekem sosem volt semmi bajom belőle, rosszul sem lettem, nem is ütött ki a pia. Bár én sosem ittam le magam, meg nem feleseztem, én is inkább pezsgős, vagy koktélos voltam. Mostmár nincs ilyen bajom, fogamzás gátlózok, azóta nem görcsölök, nem kell gyógyszer, de az ivással is felhagytam, sőt még a szórakozással is. :D
2012. dec. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!
2012. dec. 31. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!