Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Éppen csokiszószos gofrit...

Éppen csokiszószos gofrit ettem, és közben tanultam, de a kutyám meglökött, és ráfolyt a szósz a könyvre, kb egy a fele olyan lett (A4-es lap). Most mit csináljak? Hogy lehet kiszedni belőle?

Figyelt kérdés
Utána megpróbáltam leszedni, de csak mégjobbam elkenődött. Megpróbáltam kiradírozni, de az sem jött be, most ilyen feketés-barnás színe van. Régebben ráfolyt a viasz a fekete nadrágomra, akkor rátettünk egy lapot, kivasaltuk, és lejött. Ez most nem válhat be? Hogy szedhetném ki? Nagyon fontos lenne.

#könyv #folt #szósz #kiszedés #csokiszósz ráfolyt
2013. jan. 11. 13:13
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nincs sok esély rá, de valahogy muszáj kiszednem, mert a tanár így is utál, és direkt mindig tőlem kéri el füzetet, meg a könyvet, hogy megnézze hol tartunk.:(
2013. jan. 11. 14:28
 12/18 anonim ***** válasza:
Hát öcsém, szívás! Máskor előbb gondolkozz! - Magyarul ne egyél csöpögős, foltot hagyó kajákat tanulás közben amikor tudod, hogy van egy kutya a lakásban.
2013. jan. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Azért szerintem nem kéne így lecseszni szegényt, mert 1. a legtöbb diák simán eszik a könyve felett, 2. ti még sosem hibáztatok?

Én nyugodt szívvel megmondanám neki, hogy úgy tanulsz, ahogy szeretnél, ha csokiszószos könyvből, akkor abból, mellesleg ki látott már olyat, hogy valaki rossz jegyet kapott volna amiatt, hogy történt egy kis baleset?

2013. jan. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
54%
De, hibáztam, de nem vagyok olyan hülye, hogy azt higgyem, ki lehet szedni a papírból!
2013. jan. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Jó, ebben igazad van, aláírom. Csak valaki írta hogy máskor ne egyen felette..
2013. jan. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én írtam. Engem jó anyám arra tanított, hogy becsüljem meg a könyveket és vigyázzak rájuk, nálam ez a tankönyvekre is érvényes volt. Sose eszek könyv fölött, soha nem is ettem. Még az egyetemen sem, pedig akkor volt, hogy 24 órából 20-at tanultam. Pontosan ezért. A laptopom felett sem eszek semmit. Ennyi. Valaki próbál vigyázni a dolgaira, valaki nem. Én az előbbiek közé tartozok. Nem gond, ha valaki a másodikba tartozik, csak akkor ne siránkozzon, ha lekajálja a könyvet.
2013. jan. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm 13-as!:)

Sajnos nem jött ki azóta sem, de nem vette észre a tanár!:))

Tudom, hogy hülyeség volt a könyv fölött enni, többet nem is csinálom semmi csöpögőssel.

2013. jan. 14. 19:37
 18/18 anonim válasza:
Istenem...... Vasalo?! Ez komoly?! Azert jott ki a nadragodbol a viasz mert a vasalo megolvasztotta a viaszt es a papirlap amit ráraktatok felszivta.. Ennyi a tudomanya nem ertem a 'logikadat'
2017. aug. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!