Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol kaphatok Budapesten...

Hol kaphatok Budapesten termelői tejet 160 FT/liter áron?

Figyelt kérdés
A Hiradóban láttam, hogy tej automatában 160 ft/ liter az ára a termelői tejnek. Nem tudjátok hol lehet ennyiért kapni?
2013. jan. 23. 19:59
1 2
 1/18 anonim válasza:
nem kell 20 ft differenciáért beremegni
2013. jan. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Naja, de én most 200-220/literért láttam csak, és 20 liternél az már számít. Persze nem sokat, de inkább elmennék érte, ha tudom, hogy hol olcsóbb.
2013. jan. 23. 20:33
 3/18 anonim ***** válasza:
Egyszer nem sok, de én pl. 2 nap alatt iszok meg 1 liter tejet. Ez a minimum. Van, hogy egy nap alatt lecsúszik annyi. Ha csak a napi fél literrel számolunk, 20 Ft-os árkülönbségnél több mint 3800 Ft egy évben. Ez önmagában nem nagy összeg, de ha így vásárolok felvágottat, kenyeret stb., akkor a végére egész szép összeg kijön éves szinten. Persze ha nem nettó 60-ból kéne kijönnöm úgy, hogy albérletet is fizetek mellette, akkor nem számítana, de így minden egyes Forint számít. Szóval könnyű ilyen tanácsokat osztogatni, amikor nem ismerjük a másik anyagi helyzetét.
2013. jan. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%

De egészen biztos, hogy tejet akarunk inni?

Szóval, nem nagy luxus kicsit? Úgy értem.. tele vannak már a kórházak, EEEEgészen biztos hogy nem nagy luxus ilyen "élelmiszert" enni?


Nagyon finoman céloztam csak a tehén tej káros hatásaira.

2013. jan. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

"Marhára" :) nem érdekel a tehéntej káros hatása.

A kérdés nem is ez volt.

2013. jan. 24. 08:08
 6/18 A kérdező kommentje:

Egyébként meg nem írtam sehol, hogy fogyasztani akarom.

Rituális célokra kell. A csirkevér már megvan.

2013. jan. 24. 08:13
 7/18 anonim ***** válasza:

Az jobb, szétnézek piacokon hol találhatsz jó áron.


Egyébként a Fővám téri csarnokot nézted? Ott mintha ilyesmi ár lett volna (lehet 169).

A rituális csirkevágás és véres-tejes fürdő az más.

2013. jan. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:

"Nagyon finoman céloztam csak a tehén tej káros hatásaira."


Melyek ezek, elárulnád?

lassan 18 éve iszom természetes tehéntejet és szeretném tudni mire számíthatok :)

2013. febr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Tudsz keresni az interneten?
2013. febr. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Arra számíthatsz hogy mondanak valami jó nagy hülyeséget..Rákerestem, valami professzor összefoglalta, de már úgy indult neki, hogy még a borzalmasnál is rosszabbak..Szóval, húzza le magát az a profi, családunkban több évtizede megy a tej, és semmmmmmmmi mellékhatás...:)
2013. febr. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!