Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol kaphatok Budapesten...

Hol kaphatok Budapesten termelői tejet 160 FT/liter áron?

Figyelt kérdés
A Hiradóban láttam, hogy tej automatában 160 ft/ liter az ára a termelői tejnek. Nem tudjátok hol lehet ennyiért kapni?
2013. jan. 23. 19:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Akkor Ti vagytok a Földön az egyedüli emberek, akiknek a szervezete elviseli a marhából származó összes hormont, a sok kalciumot, a mások immunrendszerében kóros folyamatokat kiváltó fehérjéket..


Vagy szimplán csak nem ismered a tej 'mellékhatásait' így magatokon sem ismered fel.

2013. febr. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:

Na, de jó nekünk :)

Gyerek korom óta iszom, még soha semmi bajom nem volt tőle. Eddig a legdurvább az volt, amikor 1 héten keresztül napi min. 3 litert megittam, és akkor naponta 2x mentem nagy-wc-re az 1 helyett.

Nekem hiányzik ha nem iszom :)

2013. febr. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben megmagyarázható, hogy miért hiányzik, ha nem iszod.


Igen, függőséget kiváltó anyagokhoz van köze, a bornyú ezért nem kószál el az anyabocitól, sőt még mi is nagyon hozzá tudunk szokni.

Milyen fura hogy még növényekből is kivonjuk az ehhez hasonló anyagokat, hogy lőhessük magunkat velük.. nem is lesznek ezek mások, mint az ópiátok!

2013. febr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
He'? Fél évente járok kontrollokra, semmi bajom, makk egészséges vagyok, hiába iszok napi 0,5-1 lityó tejet. Vagy átcsesznek folyamatosan a koriban, és kitudja milyen gyógyíthatlan betegséget szedtem össze a tejnek köszönhetően még sihered koromból akár.
2013. febr. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Najó, elég a moralizálásból, a kérdés az volt, hol kapom meg olcsón...

mind1, hogy mérgező-e vagy sem.

2013. febr. 5. 22:09
 16/18 anonim ***** válasza:

14. válaszoló, krónikus betegségek nem 1-2 év alatt alakulnak ki!


--

Elnézést az OFF-ért!

2013. febr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem akartam belemenni a vitába, de... Mi is a gond a kalciummal? Ez igazán érdekelne, akár privátba is leírhatnád. Fél nap a kalcium anyagcseréről tanultam, igazán kíváncsi vagyok, mit nem írt le a könyv...
2013. febr. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Tegnap néztem az OLX-et. Meglepődtem, hogy még tej, hal, és végtelen dolog van fent. Keress rá ott is!
2014. szept. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!