Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogy kell nagyon finom tartár...

Hogy kell nagyon finom tartár mártást csinálni? Mi kel hozzá?

Figyelt kérdés

2013. jan. 28. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
hát ezzel csak az a baj,hogy mindenkinek mást jelent a nagyon finom....
2013. jan. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2013. jan. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Étterembe mi igy csináljuk.

Majonéz

Bors

Csipet só

Örölt kömény

Citrombors

Mustár

MI IGY CSINÁLJUK EZ A LEGKÖNNYEB DE OTTHON MÁSKÉPP REMÉLEM SEGITETTEM

2013. jan. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kel nem kell hozzá!


Nem túl hideg tojássárgáját sárgánként 1dl olajjal ki kell keverni. Először csak cseppenként adagolni, aztán már lehet csorgatni is. Ha már margarin állagú a keverék, akkor tojásonként egy teáskanál cukor, egy tk. mustár, egy tk. citromlé kell hozzá. Só, fehérbors ízlés szerint, és ugyanakkora mennyiségű tejföllel elkeverni.


Én így szeretem...

2013. jan. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%

Majonéz készítése:

egy tálba tojássárgáját teszek,pici sóval elkeverem. Ezután CSEPPENKÉNT adok hozzá olajat, és jól elkeverem. Ha már elég sűrű, vajszerű, akkor egyszerre több olajat is adhatok hozzá. Mindig jól elkeverem, amíg vajsűrűségű nem lesz.

A majonézhez keverek borsot,pici cukrot, mustárt,kevés gyömbért, majd tejfölt. Összekeverem és kész a tartármártás. Lehet más fűszereket is használni, ízlés szerint.

Bolti majonézt soha nem használok, mert abban sok felesleges adalék van, és drágább is, mintha én készítem.

2013. jan. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 doboszoli ***** válasza:
25%

Ma 18:00

Tejföl??

2013. jan. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!