Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek erről a blogról?

Figyelt kérdés
[link] Nektek tetszenek a receptek rajta? Szerintetek kipróbálhatom?

2013. febr. 2. 19:11
 1/8 tetro ***** válasza:
27%
hát így beleolvasva borzalmas
2013. febr. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem tetszik
2013. febr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem mondjuk bejön az almatorta... :D
2013. febr. 2. 19:50
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Én tök átlagosnak látom, miért borzalmas? Még csak nem is egyediek ezek a receptek... kukoricaleves, baklava, pulykasült... szerintem mindenki evett már ilyeneket, miért olyan nagy szám ez?
2013. febr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Az ételek kinézete elég 30 évvel ezelőtti egy főzős bloghoz. Én nem próbálnám ki. Olyan blogokról szeretek csak recepteket próáblni, ahol részletesen le van írva (cukor ízlés szerint?!, stb.), és a végeredmény is olyan, hogy "hű, hát ebbe beleharapnék!", nem pedig olyan a képen, mint amit a kutya rágott meg.
2013. febr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
A gasztroblogokban az a jó, hogy új ötleteket kapsz vagy régi, elfelejtett ételek juthatnak az eszedbe. Az általad belinkelt blog egyik kritériumnak sem fele meg. Sőt, még az egyszerű ételeket sem sikerült gusztusosan elkészíteni vagy lefényképezni.
2013. febr. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 tetro ***** válasza:
27%
ráadásul rosszak a receptjei. vagy elrontja őket.
2013. febr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
De sok az irigy...:)
2014. aug. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!