Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kritikát írnátok erről a blogról?

Kritikát írnátok erről a blogról?

Figyelt kérdés

Nem ide linkelem be, mert tényleg nem hirdetni akarom, csak őszinte kritikát szeretnék.

Kinézet? Történet? Írás?


Tippek, tanácsok....hogy mennyire írok jól, vagy ha esetleg nem ilyen témában (mert tudom, hogy több millió ilyen van) akkor miben? vagy hogy?

STB.


Aki ír, annak küldöm privibe a linket.



Előre is köszönöm!



2013. jan. 15. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
küldheted :)
2013. jan. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 rajcziz ***** válasza:
jöhet
2013. jan. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]


Hajasbaba bejegyzései az enyémek, a másik a blog előző tulajdonosáé :)


Ha a profilomat megnyitod, ott van a többi blogom, más témákban is írok.


Előre is köszönöm!

2013. jan. 15. 10:51
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem ide akartam..:Bocsánaaat!
2013. jan. 15. 10:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értem, a kritikát ide vagy privibe szeretnéd, hát ide kapod :)


A kinézethez van tehetséged, szerintem szép, élvezetes (tyű, micsoda szavak jutnak eszembe róla).


A történet... hát én bizony nem bírtam végigolvasni, egyszerűen utáltam. Nem tudok azonosulni egy ilyen lánnyal, mert nem írod le kellő részletességgel az érzéseit, azt látom, hogy sok más lehetőség közül az egyik legrosszabbat választja. Ez van. :)


A fogalmazásoddal nincs baj, gördülékeny és olvasható.

Tudom én, hogy ez nem igazi könyv, hanem "csak" egy blog, de szerintem még ahhoz képest is pörögnek az események. A döglesztő pasi a negyedik fejezetre halálosan belezúg a főhősödbe, de annyira, hogy egy nyáladzó gerinctelen izé lesz belőle. Totál lelombozó.

És ismétlem, tudom, hogy ez "csak" egy blog, nem pedig könyv, de leíró rész beleférne, hogy lássam, elképzelhessem például a helyszíneket, amikről beszélsz.

Jó, tudom, ezt szeretik az olvasóid :D


A dirtydancinges kérdésnél már beszélgettem valakivel gyilkosságokról, nem igazán értem, hogy az most te voltál-e vagy a barátnőd :)

2013. jan. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nem én, privibe szerettem volna, csak vélrtlenül kitettem

nagyon köszönöm a kritikát :-)

2013. jan. 16. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!