Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti csak friss kenyeret szoktat...

Ti csak friss kenyeret szoktatok enni? Vagy ha nem, max. Hány napos kenyér az, ami még belefér nektek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 11. 23:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy,hogy milyen minőségű kenyérről van szó.Van,amelyikből annyira kispóroltak mindent,hogy már aznap is ehetetlen,sűrű,és szikkadt.A jobb minőségűeket még harmadnap is meg lehet enni,főleg,ha nincs felszeletelve.
2013. febr. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Én csak szeletelt kenyeret veszek, az sokáig eláll. Legtöbbször egyébként is pirítani szoktam.
2013. febr. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
72%
Nem vagyok finnyás, a lényeg, hogy ne legyen penészes. Legfeljebb tejbe áztatom.
2013. febr. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Én igen, csak frisset. Inkább csak fél kilósat veszek, hogy biztosan elfogyjon.
2013. febr. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Amíg puha addig esszük, ez kenyerenként változó, van olyan sajnos, ami már a megvétel napján sem puha (ez persze csak akkor derül ki amikor felvágjuk), de akad olyan kenyér is, ami 2-3 nap után is friss.

A kissé szikkadtabb, száraz kenyerek mennek a sütőbe melegszendvicsként, vagy kiszárítom őket és zsemlemorzsa készül belőlük:)

2013. febr. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Én általában a Tesco-ban veszem a kenyeret, és ha veszek pl. hétfőn, akkor ott van rajta a keddi dátum, hogy addig jó.

Ezek szerint ti ezt nem veszitek figyelembe?

2013. febr. 12. 00:53
 7/23 anonim válasza:
3 nap talán? Egyszerre csak annyit kell venni, ami biztos, hogy hamar elfogy, és inkább kétnaponta elmenni venni, minthogy 2 hétig azt egye az ember.
2013. febr. 12. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Bàrmit megeszek, ami nem penészes.
2013. febr. 12. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Mivel itthon sütöm a kenyeret, mindig frisset eszek. Illetve a "fölösleget" szeletelve lefagyasztom, amikor kiveszem, olyan, mint a friss.
2013. febr. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Addig esszük, míg el nem fogy, de én sütöm és ez még 4. nap is jó, ha marad.
2013. febr. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!