Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti csak friss kenyeret szoktat...

Ti csak friss kenyeret szoktatok enni? Vagy ha nem, max. Hány napos kenyér az, ami még belefér nektek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 11. 23:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Bocs' a megjegyzésért, de Ön nem veszi figyelembe, hogy közel sem mindenki veszi a kenyeret a TESCO-ban.

Pl. ahol én veszem (egyszerű COOP kisbolt): eleve 2 napos a fogyaszthatóság ideje (kedden veszem és csütörtök szerepel rajta fogyaszthatóság idejének), de akár 3 naposan is jó.

2013. febr. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Mi 5-6 napig is esszük, habár mi fehér kenyeret nem nagyon veszünk. De zacskoban napokig eláll. Ha elfogy vagy már nagyon nem jó akkor veszünk újat. Hetente kb 2 alkalommal veszünk kenyeret.
2013. febr. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Fehér kenyeret veszek, egy hétre 1 kg-ot. A felét rögtön berakom kettesével csomagolva a fagyóba. A másik fele elfogy 3-4 nap alatt. Utána kezdem kiszedni a fagyóból, olyan, mintha akkor vásároltam volna frissen.
2013. febr. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Én mint a #9-es!

Megsütöm, szeletelve lefagyasztom zacskóban, Este mindig annyit veszek ki amennyit épp megeszünk.

Ha gyorsan kell, mikróban kiolvad 3 perc alatt 4 szelet. Így mindig friss kenyeret eszünk.

2013. febr. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Tescoban miüta tesco extra,iszonyú jó a pékség rész.

A fél kilós bucikenyér 150 Ft és 4-5 naposan is olyan puha mint máshol a friss.A tigris vekni nevű szintén 4-5 nap után is puha (bár ritkán marad belőle 2 napnál tovább)


A coopos kenyeret mig vettem,az max másnap ehetőmég,utána undoritó.

2013. febr. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Minden nap frissen vesszük, 1 kg egy napra,
2013. febr. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

2 napig ,a harmadik napon bundás kenyérnek ,vagy piritosnak eszem meg . ha meg nem eszem meg akkor fel darabolom és kiszáritom morzsát csinálok belöle...

A fonott kalácsott másnap kenyér piritoban megpiritom ...

2013. febr. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Két napig esszük úgy natúr szendvicsként, aztán melegszendvicset vagy bundás kenyeret, pirítóst csinálok belőle amíg el nem fogy.
2013. febr. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Mi sütjük a kenyeret, maximum 6 naposat ettünk eddig. Az már kicsit tömörebb, mint a friss, de még nem száraz, simán elfogy. De ha meg is maradna, felhasználnánk valamire szárazon is. Bár a macska is megeszi bármikor, akár üresen is. Nem válogatós, pedig nem éheztetjük.
2013. febr. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Egyedül élek, fél kiló kenyeret szoktam venni, pékségben, amit helyben szeleteltetek. Reggel és délben sütnek, szóval amikor veszem, teljesen friss. Így 3-4 napig eszek belőle (ált. egy nap 1-2 szelet kenyér), plusz a maradékot lefagyasztom, vagy már elve a felét a fagyasztóba teszem. Melegszendvicshez, pirítóshoz az is tökéletes.
2013. febr. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!