Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reggelire csináltam 3 tojásból...

Reggelire csináltam 3 tojásból és némi paprikás kolbászból rántottát. Belefér ez egy fogyókúrába kenyér nélkül?

Figyelt kérdés
mintha valahol olvastam volna a rántottát diétás menüben..... így meggyőztem magam.
2009. júl. 25. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
3 tojás?! Heti kettő az engedélyezett! Meg akarod magad ölni koleszterin által? Fuss 2 kilométert, és ma már ne egyél semmit!
2009. júl. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%

milyen heti ketto az ajanlot? joeg, kiskegyedben olvastad?

ez igy jo reggelire, bar a kolbasz felejtos lenne, ha fogyokurazol.. de 2-3 karika nem akadaly reggelrol

en naponta megeszek 8tojast plussz mele proteinpor csirke azt semmi bajom.. ne vezesdmar felre a kerdezot.. NA

2009. júl. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem a Kiskegyed, hanem a Magyar Kardiológusok Szövetsége nem ajánl heti két tojástól többet!

Végül is a hirtelen szívhalál még mindig jobb, mint a rák...

2009. júl. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
45%

Szerintem a tojással nincs baj,fehérje és az izmoknak kell!

Viszont a kolbász nem volt jó ötlet! :$

2009. júl. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha mozogsz is,akkor szerintem nincs gond vele,főleg hogy reggelire etted.
2009. júl. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szuper, ameddig tényleg nem eszel kenyeret hozzá :) zöldségeket ki ne felejsd :)
2013. jún. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!