Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mivel édesitsem a teát, ha...

Mivel édesitsem a teát, ha már muszáj ahoz hogy meg tudjam inni?

Figyelt kérdés
Otthon szinte mindig csak tejet,kakaót,tejeskávét iszom.Éjszaka is ha szomjas vagyok.Most fogyózom!Próbálom napi 1pohárra csökkenteni az eddigi 1-másfél liter tejet(sovány,de ilyen mennyiségben az is hízlal azért).Teát iszom helyette(teaházas,minőségi,kimert).Ez az amit még szeretek.Viszont csak édesen tudom meginni.A fogyókúrat és az egészségesseget figyelembe véve,melyiket javasoljatok édesitésre az alábbiak közül? Kristálycukor,kandiscukor,gyümölcscukor,méz
2009. szept. 11. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Igazából a cukros teánál még a tej is jobb, bár abban zsír is van, nem csak cukor. A felsorolt cukrok közül egyik sem túl jó ötlet diéta alatt, próbáld ki mondjuk a canderelt, v hasonló édesítőt, bár ezek sem túl egészségesek. Az igazi az lenne, ha szépen lassan csökkentenéd a cukor mennyiségét a teádban és lassan teljesen elhagynád. Szokás kérdése, hogy hogyan iszod.
2009. szept. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én édesítőszerrel iszom. De ha nem sokat iszol, akkor tudom ajánlani a fruktózt. Kb. 400 Ft fél kiló, de sokkal kevesebb kell belőle, mint a hagyományos cukorból.

Sokszor gyümölcslével ízestem a teámat, így megoldom az édes és vitamindús kombinációt.

Néha ihatod mézzel is, mert lehet, hogy cukor, de a minőségi mézeknek nagyon sok jótékony hatásuk is van. Attól, hogy fogyózol, még nem kell mindent drasztikusan megvonnod magadtól. Sok sikert! :)

2009. szept. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csakis mézzel idd, ha fogyózol, ha majd nem fogsz akkor cukorral idd azzal is nagyon finom! :)
2009. okt. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!