Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mondanátok nekem egészséges...

Mondanátok nekem egészséges rágcsálnivalókat, édességeket?

Figyelt kérdés
Nem a fogyókúra miatt, hanem testileg szeretném magam jobban érezni, hogy nem tömöm magam szeméttel minden este.

2013. márc. 13. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyümölcssaláta,házi piskota,mogyoro,mandula,pisztácia,mazsola,tejbegriz,tejberizs,(házi).joghurtok
2013. márc. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Almaszirom (Nobilis a gyártója), kapható minden nagyobb élelmiszerüzletben, hiperben. Több fajta almából válogathatsz (van jonatán, zöldalmás, meg egy harmadik fajta is)

Nincs hozzáadott cukor, édesítőszer,olaj, aroma, csak maga a szárított vékony almakarika.

2013. márc. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Répát szoktam felkarikázva tálba tenni és azt rágcsálni chips helyett

szép vékonyra szelve egész jó

Vagy karalábét,retket

2013. márc. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Répa, alma, narancs. Még jó diót pörkölni és sóval vagy mézzel enni. Aszalt szilva, mazsola.
2013. márc. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyire vagy jól eleresztve (sajnos manapság az egészséges életmód elég sokba tud kerülni... :S), de ha szétnézel egy bioboltban, már nagyon bő a kínálat egészséges rágcsákból, kezdve a kölesgolyótól.

Aztán persze ihletet adhat, hogy otthon is készíts ilyeneket, és az még jobb ;-) meg olcsóbb...

2013. márc. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!