Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Napi 3x fogok étezni, de...

Napi 3x fogok étezni, de 11-kor a suliban enni akarok egy kicsit, hogy kibirjam 14-14:30ig. De mit vigyek a suliba ami egészséges?

Figyelt kérdés

Napi 1,5 L vizet megiszok(nem csapvizet)

4 hete edzek itthon(testsúlyommal)

És rájöttem, hogy az étrendeni változtatni akarok..nem olyan szigorú étrendet akarok, de rendszerezni akarom ezt is..

A napi 3x étkezés nem okoz gondot, de a suliba mit vigyek? Vagy mennyit? Eddig 3 szendvicset vittem..szerintem ez sok. Mit ajánlottok? Saláta féle vagy valami gyümölcs?


2013. márc. 3. 22:19
 1/7 A kérdező kommentje:
16/F
2013. márc. 3. 22:24
 2/7 anonim ***** válasza:

reggel egyél otthont pl tojásrántottát vagy teljes kiőrlésű kenyérből 1szeletet hozzá sonka, sajt, főtt tojás zöldség

suliva egyél túrót, kefírt, gyümölcsöt, vagy vigyél még egy szendvicset sonkával, tojással, uborkával

2013. márc. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs a csapvízzel...
2013. márc. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Értem, ki is próbálom..de ha kevés lesz?

Vacsora akkor mi legyen?


A palackozott víz egészségesebb nem?

2013. márc. 4. 06:10
 5/7 anonim válasza:
Amúgy szerintem a napi 1,5 liter víz az kevés. Jobb lenne 2-3
2013. márc. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Napi 5x étkezést vezess be inkább. Többször kevesebbet alapon étkezz! Sokan elkövetik azt a hibát manapság, mivel csak a rohanás... hogy 2-3x esznek, de akkor nekiesnek a hűtőnek.

A szervezeted most fejlődő korban van, szükséged van megfelelő mennyiségű táplálékra, és a minőség is fontos. Vihetsz továbbra is 3 szendvicset, de ne egyszerre edd meg, egyet első óra után, egyet a nagyszünetben, a harmadikat pedig ha nem bírod ki ebédig megeheted, de haza is lehet vinni..

Egyél sok tejterméket, gyümölcsöt, zöldséget.

Annyi vizet ihatsz, amennyi csak jólesik. (jobb a szénsavmentes)

2013. márc. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Aha, igen inkább a menteset szeretem..

és a szódával mivan? :D

2013. márc. 13. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!