Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen olcsó és relative nagy...

Chello kérdése:

Milyen olcsó és relative nagy mennyiségű nasi jut eszetekbe? (Nyilván koféle kisebb cucc is lehet vagy ahogy kjön. )

Figyelt kérdés

Kb. 400-800 forintos ársávban.


Lemennék vmit venni, de ahogy ott vagyok skoallok etől többet adni. Meg egy ilyen tipphalmaz jól jön máskor is.



2013. márc. 22. 21:13
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Szotyi

Földimogyoró (pucolatlan)

Csipsz

Nápolyi

Pattogatott kukorica (mikrós)

Joghurt

Most így hirtelen több nem jut az eszembe.

Álltalában ha nasizni akarok valamit, és kb ennyi pénzem van, akkor veszek inkább 2-3heinekent. tedd te is ezt :D

2013. márc. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem hanem mittomén most csak mondok egyet zacskó ropira olvasztott csokitábla vagy hasonlók.

minnél nagyobb mennyiséget lehet elérni tűrhető mennyiségben annál alkalmasabb.


későbbi válaszokat is várok lista készül :)

2013. márc. 22. 22:12
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor legyen kettő heineken,egy csomag ropi és egy tábla csoki.:)
2013. márc. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A színes császárkarika is finom,tejjel és joghurttal is.:)

Van olyan chio termék amin Thomas,Verdák,stb van.Puffasztott valamik.Egész jók és nem drágák.

De ami nálam verhetetlen az a mogyorós Cheetos.Olcsó és finom.

Van az a bizonyos "kukó".Tejföllel vagy ketchupba mártva nagyon jó./Legalább is nekem ízlik :)/

Túró Rudi kiflibe rakva./Tudom,kicsit furin hangzik,de nagyon finom.:)/

Olyant is szoktam,hogy a ropira felszúrok egy kukót és úgy eszem meg.

Tudom,egy kicsit zakkantnak tűnök,de mi lenne ha mindenki normális lenne...:)

2013. márc. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj kókuszgolyót,abból sok jön ki!Habcsók,a lidl-be,asszem 300g,kb az ára,huh azóta felment,de 600ft-nál nem több,és nem eszel sokat belőle,mert olyan édes!Ez a legfinomabb habcsók,amit ettem,az ostya az alján puha,nem sz@r,mint a többi!Bár már bezártak a boltok
2013. márc. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Tesó nem :) És mennyi kókuszgolyó jön ki kb. mennyi miből? Közben ráolvasok. Meg ilyen habszerű öntetes nyavalyák érdekelnek. Spar-ban pl. lehet kapni azt a csokikrémet a süti pultból nem -e tudjátok véletlen hogyan készül?

Tényleg tejszínhabbal miket szoktak? (pl. Olyat ami sok csak uncsi és megízesíti a hab )

2013. márc. 23. 00:16
 7/11 anonim ***** válasza:

Félkész burgonyaszirom, amit utána ki kell sütni olajban. (1perc)

Én szeretem, mondjuk elég sok olajat felszív, de akkor azt le kell csepegtetni róla.

Olcsó is, és 2 zacskóból már sok kijön. Bár ha egyedül eszed akkor BŐVEN elég 1 zacskó is.

2013. márc. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mennyien vagytok?Mi két kekszdarából csináljuk 6személyre,meg kókuszrúdat is,a 6személyt úgy értsd,hogy telizabáljuk belőle magunkat!Hát gondolom kakaó,cukor,vaj,kis lekvár van otthon?Ahhoz még kókuszreszelék,rumaroma(nincs 100Ft,persze ha nem a Dr.oatker)Mondjuk ha az aroma+a lekvár kimarad az nem nagy gond,kis kávét is rakhatsz hozzá
2013. márc. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Gesztenyepüré,de ha mi csináltunk már tojásfehérjéből+cukorból olyan habos valamit,beraktuk a sütőbe!Pudingot is nagyon olcsó lehet csinálni,habot+mazsolát is lehet hozzá tenni!Vagy süss mogyorókrémes palacsintát!Az nagyon jó
2013. márc. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Csak magamnak. Én is gondoltam az aromákat és az mondjuk olcsó is hozzá.
2013. márc. 25. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!