Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti mit és mennyit isztok...

Ti mit és mennyit isztok otthon a hétköznapokban?

Figyelt kérdés

Napi több liter rendes gyümölcslevet nem nagyon lehet megfizetni, főleg több embernek. A kóla és hasonló társait szintén, és még egészségtelen is.


Ezen kívül ugye van tej, tea, víz.. És még? Tejet nem iszik azért annyit az ember, csak ha megkívánja, kávét, kakaót szintén, a tea meg a víz nektek nem unalmas?

Esetleg limonádé lehetne még a hűtőben, ez most jutott eszembe :)


Észrevettem, hogy ha ilyen cukros löttyök vannak itthon, az mindig hamar elfogy, ami abból a szempontból jó, hogy legalább nagyjából megissza az ember az ajánlott napi folyadékmennyiséget, de teát meg vizet már nem iszik annyit az ember. Legalábbis én.

Ti hogy vagytok ezzel?


Mit isztok?


2013. márc. 27. 13:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

nálam napi 3-3.5 simán megvan

reggel szoktam enni tejet/kakaót

reggeli után kávé

napközbe víz/ásványvíz/néha ízesített víz

vacsorára tea

2013. márc. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én megiszom a 2 litert bőven, többet is :)


A teát teatojásban, szálas teából főzőm; 1 tojással kb. egy litert, tehát kicsit hígabban. Igaz, a szálas teának az aromája jóval erősebb, mint a filteresé.

2013. márc. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
citromos víz
2013. márc. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!