Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Csak víz van itthon de vmi...

Csak víz van itthon de vmi mást szeretnék inni (? )

Figyelt kérdés
A limonádén kívül mit ihatnék?van szóda citromlé ,cukor és alma meg egy pár dolog még

2013. ápr. 2. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:

A limonádét ki nem állhatom, de ha másfél liter vízhez teszek egy fél citrom levét, na azt nagyon szeretem. Picit savanykás, frissítő. Egyébként hogy lehet unni a vizet? Szerintem a legjobb ital a világon :)

Vagy egyél almát ,abban sok a folyadék, aztán utána úgyis kívánsz majd egy jó pohár vizet.

2013. ápr. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tea. :)
2013. ápr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most rágcsálom az almám :-D
2013. ápr. 2. 22:38
 4/7 anonim ***** válasza:
szörpöd nincs otthon? Vagy befőtt leve?
2013. ápr. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A gyömbéres limonádé is jó, mondjuk csak friss gyömbérrel próbáltam, ami lehet, hogy nincs otthon, őrölve esetleg? De lehetsz kreatív is, nézd meg, mi van és rakd bele, ami szimpatikus... Én gyakran így főzök :D
2013. ápr. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hegybefőttről leiszod a levet, vagy céklalé, (imádom).

Vagy amikor a vizet nem kívánom de szomjas vagyok, akkor az ízesített ásványvíz, vagy a gyömbéres üdítő, ami jöhet! :)

2013. ápr. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az almát botmixerrel lepürésíted, öntesz hozzá egy kis citromlevet, felöntöd vízzel és kész is. Én eperrel és naranccsal szoktam ezt csinálni, nagyon finom. Ha zavarnak a nagyobb darabok teaszűrőn át is szűrheted a pürésített almát.
2013. máj. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!