Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lenne rá kereslet, és ha igen...

Lenne rá kereslet, és ha igen hol?

Figyelt kérdés
Tartósítószer mentes gyümölcsleveket, lekvárokat, befőtteket készítek. Ha vásárolnátok, akkor hol néznétek meg? Aukciós oldal, közösségi stb...
2013. ápr. 3. 13:27
 1/4 anonim válasza:
100%
inkább piacon...
2013. ápr. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


én egy nagy cégnél dolgozom és nálunk nagyon bevált az, hogy akinek ilyen ismerőse van, az behoz mintát, aztán lehet rendelgetni (pl. méz, füstölt hús, ajándéktárgyak, szárazvirágok stb.)

Ezen esetleg nem gondolkodtál? Munkahely, ismerős vagy családtag nagyobb munkahelye? Emailebn tudnak küldeni rendelést, havonta vagy igény szerint beviszed.

Így szerintem az emberek szívesebben kipróbálják, ha ismerőstől hallották, látták.

Szép napot:

2013. ápr. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Megyeszékhelyen dolgoztam egy nagy cégnél és nekem egy kicsit furcsa volt, de hetente jött valaki árulni valami házifélét. Igazából sokan egymás kedvéért mentek vásároltak, mert a kolléganő is.... Nem tudom milyen törvényi szabályozás vonatkozik erre, de ezt is meg lehet próbálni.
2013. ápr. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Falun lakok, két kicsi mellett a városi piacra eljutni megoldhatatlan, nagy munkahely meg nem nagyon van a környéken. Férjem is egyedül dolgozik egy műhelybe...Ezért gondoltam aukciós oldalakra, közösségi oldalak csoportjaira, apróhirdetésre.
2013. ápr. 3. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!