Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért nem ihat sok vizet, aki...

Miért nem ihat sok vizet, aki éppen edz?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 6. 00:49
 1/7 anonim válasza:
Már miért ne ihatna?!
2013. ápr. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Esetleg könnyebben hányhatsz,de ez attól függ milyen edzést végzel.
2013. ápr. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ihat, de pl. futóedzés közben nem tanácsos, nagyon rossz, mikor lötyög a hasadban a víz.
2013. ápr. 6. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Például a boxoló, vagy ha valaki zsírégető edzést csinál?
2013. ápr. 6. 02:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Én még ilyenről nem hallottam, hogy aki edz az nem ihat.

Nem arra gondolsz, hogy a testépítők a versenyek előtti két-három napban már nem nagyon isznak? Az csak azért van hogy kicsit kiszáradjanak, és minden izomrost látszódjon a bőr alatt.

2013. ápr. 6. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A boxolók is tényleg keveset isznak, inkább csak kiöblítik a szájukat. Biztos vagyok benne, hogy azért van, mert zavarná őket ugrándozás közben a hasukban lötyögő víz. Tapasztalatból tudom, én az utóbbi hónapokban hetente legalább egyszer futok egy órát. Ha kicsit is több víz van a gyomromban, mint kéne, akkor meg is fájdul, nehezíti a futást. Ha meg sok, akkor még lötyög is. :)
2013. ápr. 6. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ihat, de nem vizet. Energiaitalt, vagy olyat, amiben sok ásványi anyag van. Ha vizet iszik, pláne ha sokat, "vízmérgezést" kaphat, mert az ásványi sók kiürülnek, még jobban felhígulnak, annyira, hogy azt már nem tudja felhasználni a szervezet.
2013. júl. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!