Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A zöld teát bármely korosztály...

A zöld teát bármely korosztály fogyaszthatja?

Figyelt kérdés
Valaki tudna ajánlani, saját tapasztalatból vagy bárhonnan tanácsokat fajtákról meg úgy általában?
2013. ápr. 12. 20:28
 1/7 anonim válasza:

Kisgyereknek ne add!

A pickwick-félét szeretem, a naturlandos annyira nem jön be.

2013. ápr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
13 évesnek még ne?
2013. ápr. 12. 20:40
 3/7 anonim válasza:
Mit szeretnél vele elérni? Miért akarod a tizenévesnek adni, mi célból?
2013. ápr. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Phoney ***** válasza:
Napi 1-2 pohárral (értsd: 1-2 filterrel, 1-2 teáskanállal) meg lehet inni 13 évesen. Efölötti koffeinbevitelt nem ajánlanak az orvosok a fiataloknak.
2013. ápr. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pickwicket vagy Liptont szoktunk venni vagy a simát, vagy a citromos ízesítésűt. Szerintem kb. 10 éves korom óta iszom mert szeretem. És csak teát iszok, vagy gyümölcslevet, de a tea gyakoribb. Bár nem iszok sokat, csak kb. fél litert egy nap, de az általában zöld tea. Elég vízhajtó, szóval kisgyereknek nem adnám, mert szerintem mindig bepisil. 13 évesen már én biztos nem csinálnék gondot belőle, ha ezt issza a gyerek.
2013. ápr. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
13 évesnek szerintem lehet adni már zöld teát!
2013. ápr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszii
2013. ápr. 15. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!