Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha veszek a Pennybe ilyen...

Ha veszek a Pennybe ilyen tálcás kockázott hùst akkor annak pl a felét elrakhatom felbontás után zacsiba fagyasztóba?

Figyelt kérdés
Egyedül élek nem tudnék meg enni annyit... De ugy olcsóbb ha a többet veszem meg.
2013. ápr. 17. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze ,tedd be nyugodtan a fagyasztóba..
2013. ápr. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy másik cuccba csomagold át, akár zacsi, akár folpack, akár egy jól záródó doboz, annyi kupacba, ahány adagban szerinted meg fogod főzni-sütni. Ez esetben mindig csak azt az egy adagot fogod kiolvasztani, a többi akár hónapokig el lesz a fagyóban.
2013. ápr. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Persze, mindenki ezt csinálja.
2013. ápr. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen! Beteheted nyugodtan a fagyasztóba a húst!
2013. ápr. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem,csak nem tudtam mi van ilyenkor :) mivel egyszer az már ilyen fagyasztó hütőbe volt... Vagy mi
2013. ápr. 17. 12:24
 6/8 anonim ***** válasza:
ha lefagyasztott húst vennél, akkor azt már nem lehetne visszafagyasztani, de ezek a tálcásak nem fagyasztottak. Kis adagokra szoktam osztani, dobozban lefagyasztom. Én sem eszek meg 1 kg húst egyszerre :)
2013. ápr. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az nem fagyasztó hűtő, valahogy a sima hűtő és a fagyasztó között van :)
2013. ápr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezeket mifelénk mélyhűtöttnek nevezik, de ez nem egyenlő a fagyasztással. Ahogy valaki írta, a normál hűtés és a fagyasztás közötti állapot. Nyugodtan lefagyaszthatod!
2013. ápr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!