Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az energia...

Mit gondoltok az energia italokról?

Figyelt kérdés

nem tudom..

sok jót és rosszat is hallottam

nekem ízlik, rendszeresen iszom de csak a megengedett napi bevitelt..

ti mit gondoltok róla?

hatásai vannak?


2009. szept. 28. 18:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem :), de csak a Burn-t. Valahogy a többi nem ízlik, mert ennek jó kis cseresznye íze van, de a többi meg tutti-fruttis és az szerintem elég fura. Elég sokat szoktam inni. Többet is mint a napi megengedett néha. Rám nincs semmilyen rossz mellékhatása. Annyi szokott csak lenni, hogy nem vagyok tőle éhes meg néha eléggé felpörgök és olyankor az őrületbe kergetem a körülöttem lévőket a sok hülyeségemmel :D
2009. szept. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
nem tudom miért, de én még csak a szagától is elálmosodsom :P
2009. szept. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ezzel kapcsolatban egy elgondolkodtató orvosi véleményt hallottam. Nagyon sok fiatalnak vannak májproblémái. A nyilatkozó orvos szerint ennek fő oka az alkohol és az energia italok fogyasztása.
2009. szept. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én sajnos szoktam inni és tudom hogy rossz szokás, de mivel nem kávézom valamit kell néha!
2009. szept. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
70%
hallottam h egy ember mindig vitt be egy üveg kobrát a suliba és egyszer szétdurrant a mája :S
2009. szept. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

hűűű ebbe van rossz és jó is :)

de am annyira jó íze van :P

próbálom korlátozni magam

2009. szept. 28. 18:42
 7/19 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom, én nem nagyon szoktam inni, mert szerintem sem túl egészséges, de ha iszom is max. annyi történik velem, hogy hamarosan őrülten kell tőle pisilni..én valahogy nem érzem, hogy hú de pörgök..

Mekkora az a mennyiség, amitől tényleg történik valami? ÉN azt hiszem amikor a legtöbbet megittam az 2 dobozzal volt.

22l

2009. szept. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
2 doboztól én sem szoktam többet inni.. csak nagyon néha :)
2009. szept. 28. 18:45
 9/19 anonim ***** válasza:
Én egyszer megittam 5 dobozzal (és ugye a max az 2) ált. meg olyan 3 szokott lenni. Na az 5 doboz után nagyon megőrültem :D Nem éreztem, hogy felpörögtem volna csak jó kedvem lett meg energikusabb lettem tőle. Olyan hiperaktív lettem picit, ami azért is rossz, mert alapból is az vagyok :D
2009. szept. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
37%
finomak, de csak a red bullt és esetleg a bombát vagyok hajlandó meginni..osztálytársaim most rászoktak az olyan vackokra, mint a kobra, a jaguar vagy a kick. : DDD na azoknak még az üvegét sem fognám meg, mert félnék, hogy leolvad a kezem.
2009. szept. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!