Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan szabaduljak a feleslege...

Hogyan szabaduljak a felesleges ételtől?

Figyelt kérdés
Lényegében arról lenne szó hogy eléggé sokat ettem és muszáj vagy valahogy megszabadulni tőle. Jöhet az hogy jó hülye vagyok hogy telezabáltam magam de egyszerűen imádom az édességet és jól is esett de nagyon tele lettem. Lehet hogy bulimiás vagyok nem tudom mert eléggé gyorsan beettem de még sosem hánytam és nem is hashajtóztam magam. Próbáltam ledugni a torkomon a fogkefét de csak ilyen öklendezés volt ami köhögésbe torkollott és még a torkom is megfájdul. ittam sok vizet meg meleg szódabikarbónás vizet is de semmi. valami ötlet? mert tényleg szétreped a gyomrom és ezután a sok innivaló után már pisilnem is kell :DDDD Valaki segítsen nekem!!!
2013. máj. 7. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Most ezt szenvedd ki és tanuld meg belőle a leckét: nem zabáljuk teli magunkat. Muszáj megtanulni az önkontrollt, jobb, ha akkor kezdjük, amikor már nem késő. Én is szeretem az édességet, de mértékkel kell belőle enni. Amúgy meg... Ha már egy kicsit jobban vagy, mozogj. Mondjuk biciklizz, vagy sétálj. Nekem a karácsonyi nagy bezabálásoknál bevált (akkor a hideg miatt taposógép), csak az első pár perc volt rossz, utána sokkal jobban éreztem magam. Mellesleg nem károsít, nem úgy, mint a hányás, hashajtás.
2013. máj. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj el sétálni, kocogni, mozogd le, 1-2 órát tölts a szabadban és vegyél be valamilyen emésztést elősegítő gyógyszert, pl. Dipankrin, Bilagit.
2013. máj. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*amikor még nem késő
2013. máj. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Volt már ilyen hogy tele ettem magam... Nem karácsonykor volt hanem egy névnapi vacsinál hogy úgy teleettem magam hogy akkor így fel is jött egy kicsi... Önkontrollom nincs semennyi... az a helyzet hogy itt szenvedek pedig nem kéne mert tanulnom kellene... Nem is akarok hányni igazából csak lennék már jobban...
2013. máj. 7. 15:31
 5/5 anonim ***** válasza:
meleg sós víz
2013. máj. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!