Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan szabaduljak meg a...

Hogyan szabaduljak meg a felesleges centiktől?

Figyelt kérdés
Felesleges centijeim vannak a hasamon,amihez kb. 10kg súlyfelesleg társul.Fizikai munkát végzek,így szükséges a továbbiakban is a kalória bevitel.Ehhez szeretnék tanácsokat kérni,hogy hogyan is valósítható meg,hogy fogyjak?Hajlandó vagyok pénzt költeni is,kitartó is tudok lenni(na jó,ezt nehezen),így bármi érdekel.Köszi.
2011. máj. 29. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem-magasság-étrend-munka-munkaidő?
2011. máj. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

21-fiú

185centi/92kg

Étrendem nem szabályozott,ezért is jutott maga a kérdés az eszembe.

Konkrétan hiába írom le a munkaköröm,nem hiszem,hogy sokat mondana.De napi 5-10km gyaloglással jár,illetve változó,hogy milyen mértékű súlyokat pakolok,de a minimum 25kg,de van,hogy 25-30kg-t is,ez erőltetett pozíciójú testtartással is szokott párosulni.

Munkaidőm egészen változó.Hétfőn délelőtt,Kedden,szerdán délután 8 óra,csütörtökön pénteken éjszaka.A munkaidőm szombaton reggel végződik,a következő hét miatt vasárnap már korán lefekszem.

2011. máj. 29. 20:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Tehát három műszakos munkarendben dolgozol?


Ez a fizikai munka nem kifogás, főleg, hogy 8 órában dolgozol. Ismertem egy osztrák raktáros faszit, az fossá volt gyúrva, éjjel még sztriptíz bárban is táncolt :)


Természetesen az étrendedet meg kell reformálni. Gondolom becsúsznak ilyenek, hogy fornetti, túrós táska meg egyéb péksütemények, magyarul sok ch-t eszel egyszerre, azt is rendszertelenül. Ezeket el kell felejteni. Helyette sok túró, tojás, csirkemell, párolt zöldség, esetleg rizs. A munkahelyedre kis műanyag dobozba vigyél előre elkészített csirke-rizst, amit már csak be kell dobni a mikróba. Amikor délelőttös vagy, délután mindenképp menj el konditerembe. Edzés után turmix. Van valamilyen edzésmúltad? Ha a konditerem nem megoldható, akkor ajánlom a Fegyenc edzést, csak napi 10-15 percet kell rászánni, persze eredmény is később lesz! A kaja átvariálása nélkül viszont nincs esélyed, hogy lefogyj!

2011. máj. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Valójában 4 műszak,csak nem írtam,hogy abból az egyik munkanap 12órás,a többi csak 8:)

Egyébként nem kifogás akart lenni a fizikai munka,azzal csupán azt szerettem volna sugallni,hogy nem érem be napi 2 almával,és ennyi.:)

Valóban sok volt a péksütemény/kenyér féle,de megfogadom a tanácsodat,és kerülöm.

Próbálok enni majd olyanokat,amik nem tartalmaznak nagyon tésztát.Köszi a tanácsot,megfogadom,és jelentkezek.:)

persze tanácsok jöhetnek még:)

2011. máj. 29. 20:51
 5/6 anonim válasza:

Csak futás, nem kell a kaját megreformálni! Én mindent ugyanúgy ettem, és csak futással (heti 4-5 alkalommal 6 km) 2 hónap alatt 5 kilót leadtam (60-ról 55, ehhez vagyok 170 centi (lány), szóval nem 180-ról adtam le az 5-öt:)

MIndenem feszes, izmos lett, és élvezem is, bár az elején utáltam futni:)

A kaján semmit, de semmit nem változtattam, arra képtelen vagyok:) A hasam is teljesen lapos lett.

2011. máj. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!


21/L

165cm és 68 kg vagyok. szeretnék még leadni 10 kilót. már nagyon sokat fogytam, viszont a hasamról és a combomról nekem is lenne még mit leadni. én nemrégiben kipróbáltam az ultrahangos zsírbontást. nekem bevált. :) olvass utána a neten ha érdekel. alkalmanként 3 centi ment le a hasamról. egy kezelés kb. 40 percig tart és teljesen fájdalommentes. megvettem egy 10 alkalmas bérletet és még 8 kezelés hátra van. :) érdemes kipróbálnia mindenkinek. én csak ajánlani tudom.

2011. jún. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!