Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik a létező legerősebb,...

Melyik a létező legerősebb, legcsípősebb paprikakrém vagy por?

Figyelt kérdés
akinek van tapasztalata, az írja már meg légyszi, mert már sokat próbáltam, de egyiket se találom elég erősnek :(
2013. máj. 13. 08:34
 1/6 anonim válasza:
Paprikából a Naga Bhut Jolokia a legcsípősebb. Ebből van por is, de azthiszem csak engedéllyel lehet vásárolni, itthon pedig ne is reméld, hogy kapsz hasonlót. Én személyszerint szeretem a csípőset, de egy átlagos magyar csípős bőven elég számomra.:) http://www.youtube.com/watch?v=1tRq8ExAHzk
2013. máj. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Itt nézz körül, minden jóságot megtalálsz:


[link]


Ne akard a leg csípősebbeket elsőre, mert NAGYON ütnek :)

2013. máj. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

engedéllyel egy paprikaport?


egyébként nem baj, ha üt, éppen ez az, h nem találok olyat ami végre ütne ...

2013. máj. 13. 09:00
 4/6 anonim válasza:
Igen, mivel olyan erős, hogy egy fél paprika is simán halálos lehet. Darálva, x kilósan pedig még veszélyesebb.
2013. máj. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Arról nem tudok, kell-e hozzá engedély, jolokiát a vaterán vettem, szárítva/füstölve. Hát, gyilkos egy dolog, az biztos :)
2013. máj. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miket próbáltál eddig? Mert a vidéki szomszédbácsi hipererősnek mondott macskap.öcse paprikája lószarnak se számít az igazi mezőnyben.


A Culinarisban meg webshopokban találsz Blair's és egyéb márkákhoz tartozó extrém szószokat (paprikakivonatokat) 3e Ft-nál kezdődően, na ott már olyan Scoville-értékek vannak, hogy tényleg lerepül a fejed.

2013. máj. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!