Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi a legcsípősebb fűszer, ami...

Mi a legcsípősebb fűszer, ami nem drága és sokáig tart?

Figyelt kérdés
az erős pista jó lenne, de nekem az sem elég erős, így egy szendvicsre kb egy evőkanálnyit rakok, így egy hét alatt simán elfogy, főleg ha más is eszik belőle. a Bors ízét nem szeretem. A chilipaprika pelyheket néztem a boltban de egy üveg valami 600 forint és azt is tuti megenném egy hét alatt :D
2011. dec. 15. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nehéz javasolni valamit, ha neked sok a 600 forintos árú egy hétre. Pedig a chilipaprika a legjobb és nem is annyira drága. Persze nem konzervként, hanem nyersen kell megvenni, megszárítani, leporítani és máris annyit eszel belőle, amennyit kibír a szád és a gyomrod.
2011. dec. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem fűszer, de a friss hegyes erőspaprika nem lenne jobb? Abban még némi vitamin is van és néha ki lehet fogni ehetetlenüliszonyatbivalyerőset is ám! :)
2011. dec. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sárréti Chilifarm válasza:

[link] vagy [link]


Kérdésedre itt választ kaphatsz! A Chili jótékony hatásai menüpont alatt!

2012. máj. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!