Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyit költötök egy hónapban...

Mennyit költötök egy hónapban élelmiszerre?

Figyelt kérdés
Mi egy három tagú család vagyunk (15 éves fiú gyermekkel)és szerintem túl sokat költök kajára.
2009. okt. 3. 18:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
szerintem kb 30000-et, még így is, hogy egy csomó húst, tojást, gyümölcsöt, zöldséget ingyen adnak a barátaink,rokonaink, mert nekik sok van otthon
2009. okt. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%
ja, és 4fős család vagyunk, apám meg én nagyon keveset is eszünk..biztos azért kerül sokba, mert egy csomó nagyon jó minőségű, fogyókúrás kaját eszünk, mert vigyázunk az egészségünkre.:D
2009. okt. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

Mi hatan vagyunk, ebből 5-en eszünk, a 6. kisbaba. Így van 3 felnőtt és 2 gyerek, akivel számolni kell. Így havonta kb. 70e Ft megy el, ebben minden benne van, az "extrák" is, pl. üdítő. És tulajdonképpen azt eszünk, amit akarunk, majd' mindennap hús van az asztalon, gyümölcs is van minden nap, a hűtő tele. Bár étteremben nem szoktunk enni.

Miért, ti mennyit költötök?

2009. okt. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%
mi hetente egyszer szoktunk vásárolni, és ott kb 40000 ft-ot költünk :S Mondjuk 6-an vagyunk, és ebből 4 gyerek növésben van.. :D
2009. okt. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
47%
40e Ft-ot? Hetente? Hát azért az tényleg túlzás... Min éltek, Pick szalámin és karajon?
2009. okt. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%
hát mi ketten vagyunk de 80ezer simán elmegy kajára. Húsból csirkemellet veszünk esetleg csirkecombot. Nagyon sok joghurtot, ami szintén nem olcsó. Amúgy próbálok spórolni, de rengeteg elmegy kajára, nagyon drága minden.
2009. okt. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
először is köszi a válaszokat; arra a kérdésre, hogy mi mennyit költünk. kb. 100-120.000,- ft-ot. szerintem lehetne kevesebbet, ha jobban figyelnék rá. Most próbálom összeszedni magam és koncepciózusabb lenni.
2009. okt. 3. 19:03
 8/16 anonim ***** válasza:
61%
első válaszoló vagyok. akkor vaószínű , mi is többet költünk, mint amennyi írtam, mert mi ráadásul házhozszállítótól rendeljük a kaját, és még az ásványvizem is spéci (több 100 ft egy palack)...csak nem tudom pontosan, mert anyu vásárol
2009. okt. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%
Mi négyen vagyunk,a gyerekek 17 és 20 évesek.Havonta kb 30.000.- Ft megy el kajára.Nem divatosan étkezünk,de egészségesen.A kenyeret sütöm,és mindennap főzök.Változatosan eszünk gyümölcsöket zöldségeket,tésztát,húst,tejtermékeket,tojást.A boltban nem veszek semmilyen kész vackot,max.virslit.Hétvégeken mindig sütök valamilyen desszertet.Üdítőket nem iszunk,magam készítek gyümölcsszörpöt tartósítószer nélkül.Szeszt is csak kivételes alkalmakkor fogyasztunk.
2009. okt. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%

Külföldön élek,összeget nem irok.Amit megveszünk havonta:

-2 rekesz àsvànyvit

2 rekesz üditö(cola,vagy fanta)

-hagyma

-krumpli

-paradicsom

-paprika

-salàta((friss)

-vaj

-kockasajt(2 doboz)

-5 màjkrém

-3-4 konzerves hal

-spagetti szosz 5 üveggel

3-4 tejföl

-1 kilo csirkemell

-2 kilo csirkecomb

2 kilo daràlt hus

-1 csomag pulykamell

3 szàl kolbàsz

3 rud szalàmi

3 üveg savanyusàg

20 darab tojàs

5 csomag tészta(vegyeseen)

gyümölcs mindennap van

konzervek(kukorica,gomba stb)

joghurt 10 doboz

édesség kb 4 fajta

3 liter tej(nem nagyon hasznàljuk)

Ezen kivül van füszer a szekrényben,rendszeresen liszt,cukor,sö,mindennap veszünk egy kilo kenyeret.

Néha kàposztàt tölteni,vagy pàr zöldséget levesbe,de àltalàban van a fagyoban 2-3 csomag fagyasztott vegyes zöldség.Heti egyszer veszünk kész kajàt,mint pl:pizza,gyros,mekis kaja.

2-en élünk.

2009. okt. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!