Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Rágó gumi - sajnos a ruhámba...

Rágó gumi - sajnos a ruhámba ragadva, mivel szedjem ki?

Figyelt kérdés

Egy" kedves "valaki a székre ragasztotta megunt rágóját,így a nadrágomon landolt,mivel szedhető ki a folt 70%-pamut 30%-elasztán anyagból?

Köszönöm előre is.


2013. máj. 24. 12:54
 1/4 dickharta ***** válasza:
régebben azt hallottam,hogy fagyasztóba kell tenni,és ha megfagyott könnyebb leszedegetni. van benne ráció!
2013. máj. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is ezt hallottam, fagyaszd meg, és amikor már tényleg kőkeményre fagyott, próbáld meg kiszedni.
2013. máj. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tegyél egy újságpapírt a rágós rész tetejére, arra még 1 törölközőt, és vasald meg. Így rá fog ragadni a rágó az újságpapírra. A törölköző pedig azért kell, hogy ne gyulladjon ki az újságpapír. :) Írj ha sikerült.
2013. máj. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Mivel a barátnőm a nagy részét leszedte,"csak" a szövetszálakhoz ragadt rész maradt,a vasalós módszer tényleg működik,szépen ki jött a szálak közül.

Még egyszer köszi!

2013. máj. 25. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!