Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SEGÍTSÉG! Tegnap feküdtem le...

SEGÍTSÉG! Tegnap feküdtem le először a barátommal és sajnos kiszakadt a gumi. Nagyon megijedtem de azonnal elindultunk és vettünk escapelle tablettát, amit a baleset után 2 órával be is vettem. Nagyon félek, mittegyek? Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

2012. nov. 25. 00:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztosan nem... Ezek nagyon erős gyógyszerek.
2012. nov. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha bevetted rendesen a tablettákat, miért lennél terhes?
2012. nov. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
A szer tájékoztatója szerint az esetek 84%-ban megakadályozza a terhességet. Ha még bekalkuláljuk a termékenyítő képesség esetleges gyengeségeit, akkor még tovább csökkenhet az esély a terhességre, de sok függhet attól is, hogy te hol tartasz éppen a ciklusod alatt. Azt mindenesetre jól tettétek, hogy a lehető leghamarabb megvettétek az eseményutánit. Minél hamarabb veszi be valaki, annál biztosabban hat. Reméljük a legjobbakat. Kitartást!
2012. nov. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Előző vagyok. A link lemaradt: [link]
2012. nov. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon hálás vagyok azért hogy megnyugtattatok, és hogy ilyen kedvesen és kultúráltan válaszoltatok! Nagyon sokat jelent nekem ez mert most nem vagyok olyan helyzetben hogy gyerekem lehessen! Mégegyszer köszönet nektek!! <3
2012. nov. 25. 01:04
 6/9 anonim ***** válasza:
én 9 éve vettem be esemény utánit,de akkor már el telt 12 óra és nem lettem terhes
2012. nov. 25. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%
nem lehetsz terhes,mert azonal beveted a gyógyszert
2012. nov. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
már elsőre bénáztatok a gumival?
2012. nov. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Képzeld hogy elsőre bénáztunk.....
2012. nov. 25. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!