Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tegnap este vettem ki a...

Tegnap este vettem ki a fagyasztóból egy nagyobb adag csirkemellet, a felét ma felhasználom, de a másik felére csak holnapután délután lesz időm, kibírja addig, merjem még akkor sütni? Gyrost csinálnék.

Figyelt kérdés
2009. okt. 6. 07:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gyrost akarod holnap utàn, akkor pàcold be a hust, fokhagyma,bors,olaj ezt annyit önts rà hogy ellepje, sot semmi képp ne tegyél bele, tehàt a gyrosfüszerkeveréket se!Tedd a hütöbe, igy nem lesz semmi baja!
2009. okt. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
szerintem az már hosszú idő a csirkének...én nem merném mármegsütni
2009. okt. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A gyrost készitsd el ma.A másik felét fűszerezd be,ahogy akarod,takard le fóliával és akkor semmi baja nem lesz a hűtőben.
2009. okt. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A másik felét pácold be tetszés szerinti fűszerekkel+olaj(ez tartósít),de só nélkül,mert az összerántja a husi rostjait és kemény lesz! Só mindig sütés közben! :o)
2009. okt. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt az adagot, amelyiket holnaputánra szántad, gyrosnak csináld és pácold be, úgy 3-4 napig is eláll, nem lesz semmi baja. Minél tovább pácolódik annál finomabb lesz!
2009. okt. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!