Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Időre rendelt kajánál mennyi...

Időre rendelt kajánál mennyi késés után küldjem el a futárt a búsba?

Figyelt kérdés
2013. máj. 30. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Esik az eső. Lehet dugó van és autóval jön, lehet elesett a motorral, lehet csúsznak időben. Szerintem kiszállítási idő + 1 óra után.
2013. máj. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Én max fél órát tudok várni,dél-negyed1 közé kérem,mert fél1-1 között van kajaidő.Ha nem ér ide 3/4 1-re,akkor már ne is jöjjön,kellett már felhivnom a kajásokat,hogy már nem kell,ennyi késés nekem nem fér bele.

Hozzáteszem,időben megrendelem,ők igérik,hogy délre ittvan,akkor nekem ne késsen 1 órát.

2013. máj. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Őszintén az emberek általában 30 perc kajaidőt kapnak, és nem mindenkinél megoldható, hogy később menjen el (pl. akik váltásban mennek).


Ha én egykor eszek, és megrendelem fél egyre a kaját, de 1:15-kor még nincs ott akkor baromi pipa lennék! Nekem akkor már ne hozzák!

2013. máj. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Csutak_Balazs ***** válasza:
Tíz perc
2013. jún. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Péter222 válasza:
Hi! Sajnos magyarországon nem látom a futárkodásnak nagy mértékű fejlődését,többször jártunk már elég fura helyzetekbe (elfelejtették a rendelést felirni,másthoztak,több órás késés...) de ha végülis bele gondolunk nem itélkezhetünk a futáron nem az ő hibája hanem a fantasztikus fizetéseknek,gondolj csak bele ha te futár lennél és már eleged van a munkádból de sajnos muszály csinálnod mert nincs más te sem sietnél! A legjobb amit tehetsz panaszt irsz és nem ajánlod ismeröseidnek.
2013. jún. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!