Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nincs egy lány sem,...

Miért nincs egy lány sem, akinek bejönnek az alacsony, vékony fiúk?

Figyelt kérdés
2013. jún. 4. 14:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Érdekes.Pedig én sok lányt láttam vékony sráccal.Egy pár még alacsony is volt.

Szóval nem tudom mi a gond.

2013. jún. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Pedig egyre több ilyet látok és nem csak gimiseket hanem egyre több az ilyen az egyetemisták között is. Piszkavékony lábak vékony felső test igénytelen arc.
2013. jún. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
56%
De van... viszont te RONDA vagy!!! Az nem jön be a csajoknak! Meg a kisugárzásod is szar! És valószínűleg hülyén, görcsösen próbálkozol!
2013. jún. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
48%

Nem kérek privát üzenetet, de nekem bejönnek, úgyhogy van ilyen lány.


Ilyenkor mindig azt szoktam kérdezni, hogy a jó alak nálad elvárás egy lánynál? Mert akkor elvárod, hogy törődjön a testével: sport, egészséges táplálkozás stb. Ha te elvárod, akkor ő is elvárhatja tőled, hogy felemeld a se.gged és növessz némi izmot magadra: ahelyett, hogy itt nyüsszögsz.

2013. jún. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
9%
Mert a lányoknak férfi kell, ami te nem vagy, nem pedig egy nyafogós hülyegyerek, ami viszont vagy.
2013. jún. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Pretty_Fighter ***** válasza:
neked bejönnek a 2 méter magas dagadt lányok?
2013. jún. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
nekem bejönnek az alacsonyabb FÉRFIAK, mivel én is alacsony lány vagyok. De azért legyen meg minimum 1,65 magas. Ne legyen túl vékony se. Az izmos lábak jobban bejönnek, mint a kigyúrt felsőtest. :3
2013. jún. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Mert a magasság is egyfajta státusszimbólum számukra. Egyébként érdekes, h aki azt állítja, neki az alacsony fiúk jönnek be, v esetleg nem számít neki a magasság, az is mindig magas pasival jön össze. A másik, h itt sokan ezt állítják, de amikor az a kérdés, h milyen a lányok férfiideálja, minden lány úgy kezdi, h legyen magas.
2013. jún. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Vékony és vékony között is van különbség. Van aki úgy vékony, hogy mellé még nincs is férfias testalkata és van aki vékony, de a mellkasa azért domborodik, a válla széles a saját arányaihoz képest és némi izom is van rajta.
2013. jún. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"Egyébként érdekes, h aki azt állítja, neki az alacsony fiúk jönnek be, v esetleg nem számít neki a magasság, az is mindig magas pasival jön össze. A másik, h itt sokan ezt állítják, de amikor az a kérdés, h milyen a lányok férfiideálja, minden lány úgy kezdi, h legyen magas."


Az előző barátom 170 cm magas volt, az azelőtti 172: az pasik között bőven az alacsony kategória. Az utóbbi ráadásul vékony is, vasággyal 60 kg.

A férfiideálom valóban így kezdődik, annyi kitétellel, hogy "nálam magasabb", ami lássuk be, nem nagy teljesítmény, mivel 165 cm vagyok.

2013. jún. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!