Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit tartalmaz a kedvenc...

Mit tartalmaz a kedvenc szendvicsed?

Figyelt kérdés
2013. jún. 16. 20:08
1 2
 1/12 anonim válasza:
67%
rántott husi, sültkrumpli, majonév vagy ketchup, ami épp itthon van. :)
2013. jún. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
zsemle.benne: csipős medvesajt, paprika és paradicsom karikázva.a kedvenc szenyom főleg így nyáron.
2013. jún. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Rántotthús, vagy máj, vaj, saláta, sajt, paradicsom. Nyamii.

Nked?:)

2013. jún. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
panírozott csirkehúspogácsa+ chedar sajt+ pritamin paprika+ paradicsom+ pirított hagyma+ jégsaláta+ bárbekjús csípős ketchup+ tetejére finom parmezán por, pirított szezámmagos vagy tökmagos zsemlében illetve frisscipóban
2013. jún. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kettő kedvencem is van. Az első párizsi, főtt tojás és retek kombója, ízléses mennyiségben egy zsömlében elrendezve.

Ha egy kicsit omlósabbra vágyom, akkor egy szelet kenyeret megkenek jól felkavart tejföllel, megvárom, míg egy nagyon kicsit beszívja, aztán egy kis só, bors, a tetejére pedig reszelt sajtot olvasztok, imádom :)

2013. jún. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ilyen sorrendben:

Zsemle, olyan amerikai szósz (nem tudom a nevét, lidl-ben lehetett venni), saláta, hús (marha), zsemle, saláta hús, zsemle, szósz, saláta, hús, zsemle. Tulajdonképpen egy 3 emeletes bigmac :D

2013. jún. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
zsemle vaj sajtos füstölt párizsi párszelet vékonyra szelt pradicsom ,uborka, paprika, újhagyma, ha nincs sima hagyma majonéz.
2013. jún. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
padlizsánkrémes szendvics paradicsommal.
2013. jún. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jól hangzanak, néhányat megkísérelek majd kipróbálni :). Az én kedvencem: zsemlét kicsit megpirítom a gázlángon, megkenem vajjal, egy egész paradicsomot hat karikára vágok, hármat teszek az aljára, hármat a tetejére, erre kb. 10 karika csípős kolbász, arra pedig sajt. Csak elcsomagolni nem lehet, de imádom.
2013. jún. 18. 08:02
 10/12 A kérdező kommentje:

5. válaszoló (Gaebro)!

Éppen a te tejfölös-sajtos szendvicsedet eszegetem, de szerintem elég egysíkú. Megspékeltem egy kis hagymával, az javít rajta egy kicsit, de valahogy nem az én ízvilágom. Biztos finom, csak nem nekem :)

2013. jún. 18. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!