Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember, akinek...

Van itt olyan ember, akinek szintén a kedvenc levese a savanyú tojásleves?

Figyelt kérdés
Akit megkérdezek mindenki utálja...én meg élek-halok érte xd

2013. jún. 20. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem utálom, de nem is a kedvencem. Kedvencem a halászlé.
2013. jún. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

igen, van


most már jobban érezheted magad

2013. jún. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem a savanyú tojáslevest szeretem ha nem a sima egyszer fajtát. Ha beteg voltam gyerekként anyukám mindig ezt készítette és készítem én is magamnak. (liszt-olaj-víz-vegeta-tojás ha kész akkor-tejföllel-kenyérrel eszem)
2013. jún. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az egyik kedvenc levesem a savanyú tojás leves. Volt egyszer olyan, hogy két héten át ettem mindennap tojásos levest ebédre meg vacsorára is! De még mindig a kedvencem! :) :D
2013. jún. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: nekem is volt ilyen, de még utána sem volt belőle elegem, sőt hiányzott:DDDDDDD
2013. jún. 20. 20:48
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem, nekem is a kedvenceim közé tartozik. :)
2013. jún. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon szeretjük, sőt savanyú tojást is szoktam készíteni, ami szintén isteni finom. babér, bors, citrom, mustár, kis cukor, mártásszerű az állaga, és tojásokat óvatosan beleütve addig főzöm csak, míg éppen összeállnak, a sárgája még nem kemény. de lehet,hogy Te is ismered és szereted:)
2013. jún. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!