Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért nem ajánlott ilyen...

Miért nem ajánlott ilyen melegben nehéz, zsíros ételeket enni?

Figyelt kérdés

Sose szoktam ilyesmiket enni, inkább zöldséget, csirkemellet, gyümölcsöt, de ma nem tudom mi bajom volt. Ahogy az étlapot lapozgattam annyira megkívántam egy olyan 1 személyes tálat, ami tele volt nehéz ételekkel, és végül azt ettem. c.gánypecsenye (máshogy nem engedi kiírni), saslik, natúr karaj kolbászos-hagymás-szalonnás raguval....

Biztos ostoba kérdés, de azon kívül ,hogy izzadok mint k.rv@ a templomban, nem lesz semmi bajom ugye? :)


2013. jún. 22. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Dehogy lesz bajod. Az csak kaja mi bajod lenne.
2013. jún. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem azért nem ajánlatos, mert nehéz kaja, igénybe veszi a szervezetet az emésztése, és a melegben amúgy is igénybe van véve. de nyugi, nem lesz tőle bajod.
2013. jún. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egészségedre :)

Ha ezt kívántad, nyilván oka volt.


Azért nem ajánlott, mert a hőség amúgy is megterheli a szervezetet, felesleges ezt még nehezen emészthető ételekkel fokozni.

2013. jún. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!