Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Egy darab étcsokis mese...

Egy darab étcsokis mese kekszben (detki) hány kalória van?

Figyelt kérdés

[link]

Itt fel vannak sorolva róla az adatok, de kalóriáról infot semmit nem találtam a neten..



2013. márc. 20. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
37%

Hìvd fel a gyàrtott!

Egyebkent igazabol ertelmetlen a kérdésed. Keves kalòria van benne, DE a szervezetedet meg Zsir raktarozasra kényszerìti. Most akkor jo, hogy keves kalòria van benne?

2013. márc. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én kb 50 kalóriára tippelnék egy darabban

Nyilván nem ez a fő étkezésem, csak vendégségben voltam, megkínáltak és ettem belőle. Gondoltam kiszámolom az aznapi menümet

2013. márc. 21. 15:28
 3/4 anonim ***** válasza:

De gondolkozz tovább is.


Egy nap alatt nem tudsz hízni.

A keményítőbevitel miatt megemelkedik a vércukorszinted, így tök mindegy mennyi kalóriát viszel be: a magasabb inzulinszint miatt zsírt fogsz raktározni, de legalábbis a zsírégetésedet leállítod.


Ugyan ezt a gondolatmenetet követve azt is be kell látni, hogy egy nap 3 csokitorta elfogyasztása SEM okoz hízást, hiába a nagy mennyiség, egy étkezés, egy napi étkezés, egy sütemény nem tud bajt okozni. Életmódszerű lisztevés vezet krónikus betegségekhez és elhízáshoz, egy darab süteményről egyszerűen nincs mit kérdezni. Valaki azt fogja írni, hogy semmi baj, egészségedre, én mit írnék én leírom amit tudni kell a búza liszt hízással kapcsolatos hatásairól, és már így is szinte a semmiről írtunk hosszan.


Nem okoz gondot egy sütievés, ha több/kevesebb akkor sem, amíg általában racionálisan táplálkozunk! :)

2013. márc. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem most ez így egy kicsit ambivalensnek tűnik, hogy nem hízok, de a szervezetem zsírt raktároz. Pár keksz által emelkedett inzulinszinttől is zsírosodok? Vagy hogy is van ez? :)
2013. márc. 21. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!