Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Pontosan miből készülnek a...

Pontosan miből készülnek a gyorséttermekben a hamburgerek?

Figyelt kérdés

Pl. hallottam olyat hogy a marhának a szemével együtt darálják meg a húst és ugy sütik ki a húspogácsát.

Miket tartalmaznak még a hamburgerek?


2009. okt. 17. 13:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
14%
patkányhúsból és szójaporból
2009. okt. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
53%
NEM IGAZ.
2009. okt. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Örülnék ha értelmes válaszokat kapnék :)
2009. okt. 17. 13:42
 4/15 anonim ***** válasza:
40%

itt le van írva, szerintem nem kell aggódni:

[link]

2009. okt. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
14.07: Ezt komolyan gondolod? Azért mert azt mondják, hogy minden tökéletes és kiváló, akkor minden tökéletes és kiváló? Én meg biztos vagyok benne, hogy minden a lehető legsilányabb, és ezért a lehető legkárosabb. Rengeteg szó volt pl. arról, hogy a mindenki más által megvetett, étkezésre alkalmatlannak tartott transzszírban sütnek mindent, mert az a LEGOLCSÓBB! De ez növeli a legjobban a koleszterinszintet. És hát az alapanyagok. A legfinomabb, legkiválóbb színhús! Csakis. Mese habbal.
2009. okt. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

túl tökéletesen van leirva minden :D

Amúgy nem tudom hogy mit higyjek el.

Valahol azt írják hogy minden sz*r van benne stb. Valahol meg azt hogy nincsenek benne egészségre káros dolgok.

2009. okt. 17. 14:16
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Közelítsük meg kicsit máshogy. Az én szüleim vendéglátósok voltak. Tudod miből csinálták a fasírtot meg a hortobágyi palacsintát? Szó szerint szemétből. Amit más vendégek otthagytak, meg mindenféle innen-onnan ki- és visszamaradt nyesedékből, szerves anyagból. Az ilyen hamburger típusú termékek kínálják magukat a csalásra. Csak jó erősen össze kell darálni mindent, meg jól megsózni, fűszerezni, és nyam-nyam! Lehet, hogy ez ezekben a gyorséttermekben kicsit kifinomultabb, de azért ne legyen sok illúziód. Ők nem neked akarnak jót, hanem maguknak!
2009. okt. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
de én nem hiszem hogy hazudhatnak a honlapjukon, szerintem tényleg ellenőrzik őket, főleg hogy egy nemzetközi nagy cég. Az a vásárlók tudatos megtévesztése lenne, és nagyon sog cégről hallottam, hgoy mekkora büntetéseket kapnak megtévesztés miatt, de a Mcdonaldsról ilyet még nem hallottam. Ahol soha nem ennék, az pont az ilyen kisvendéglők, magyar büfék. Én csak Don Pepében dolgoztam, és ott tudom, hogy higiénia volt és rend, sok ellenőrzés, ott bátran mertem enni is a szakácsaink főztjéből:)
2009. okt. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Hamburgerhúsba olyan alkotók kerülnek amely üzletben már nem eladható.


Húsos csontból géppel kipréselt maradék hús és csontzsír (szeparátorhús) Szója, szinezék, letapadásgátlók, ízfokozó glutén, tartósítószer..


Gyakorlatilag nem de elvileg lehet benne tyúkbőr is pl az ilyen panírozott kisüthető pogácsák 60% szinte tyúkbőr meg szója..


A csont másik fele megy állati takarmányba, csontliszt, kutyakaja stb..


Semmit sem dobnak ki!!

2009. okt. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én dolgoztam kb 8 éve mc ben akkor még mindent ilyen 10 kilós papirkockába levő növényi zsírban sütöttek!!


A krumpli nem krumpliból van vmiféle szójapép krumpli aromával és ételfestékkel a szintelen növényi zsír besárgul töle egy sütés után!


A sajt sem sajtból van egyedül az uborka meg a saláta eredeti, abból eisberg-et vákum salátákat használnak...

2009. okt. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!