Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Gyorséttermekben tényleg...

Gyorséttermekben tényleg beleköpnek a kajába a dolgozók?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy mekibe, meg burgerbe néha vannak olyan k*csögök, akik ilyenket tesznek. Meg a don pepe pizzériába is, hogy néha durva dolgokat eszünk meg. Van aki dolgozik, dolgozott ilyen helyeken. Ez kamu lenne?
2010. ápr. 28. 22:52
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
87%

Vannak köcsög emberek, és lazán megtehetik. Ugyanakkor vannak normálisak is, akik nem csinálnának ilyet.

Az esély megvan rá, de amíg nem tudsz róla, addig amúgy se lesz semmi bajod tőle.

2010. ápr. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim válasza:
79%
De miután megtudtad, se lesz semmi bajod tőle, kibírod, nem? Max odamész, és pofánbaszol vkit. xD
2010. ápr. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
87%
Nem jellemző.Mondjuk a mekiről van tpasztalatom,ahol én dolgoztam ott pl mindig csillognia villognia kellett mindennek,mivel előszeretettel kötnek bele ellenőrzésen mindenbe,és a gyorséttermeket általában sokat szadizzák.Én pl nem tapasztaltam ilyet,hogy beleköptek volna. Inkább a pékségben..pékségekről olyanokat tudnék mesélni,hogy egy életre elmenne a kedvetek a kenyértől.....:))) Most még nem tudjátok elképzelni,hogy van rosszabb is annál,minthogy beleköpnek a tésztába:)
2010. ápr. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
85%
Én már láttam a kenyérbe egeret belesütve. -.- Komolyan. Még kisebb voltam, nem volt divat a szeletelt kenyér. Emlékszem anya vágta a kenyeret, és volt benne vmi fekete, hát egy egérke. Na, nesze, hányinger az egész családnak...
2010. ápr. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
82%
Előfordul sajnos:S
2010. ápr. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
85%
Kenyeres sztorit meséld el légysziii:)
2010. ápr. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
79%
Egér,rovarok,ez még a kisebb része..valaki evett a "mi " kenyerünkből olyat is amiben már hímtag is járt,meg hasonló finomságok..:) Ja,nem az enyém volt a hymtag mielőtt megköveztek:)))
2010. ápr. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim válasza:
87%
Igen,vannak barmok akik megteszik ezeket,az én felettesem egy föiskolát végzett ,ujjonnan jött ficko volt egy husfeldolgozó üzemben ahol meloztam,és ö simán beleköpött a húsba,mikor azt keverték,ott röhögött egy másik sráccal.Ez azert durva volt.
2010. ápr. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
97%

Ez sajnos bárhol megtörténhet!

Közeli barátunk szakács volt egy neves budapesti szállodában (5 csillagos hotel). Hát mesélt olyan dolgokat, hogy leesett az állunk!

Amúgy jókora egérdarabkát (valószínűleg a dagasztó darabokra tépte, de nagyjából 4-5 cm nagyságú szőrös farkinca + némi "far-hát" és comb volt) mi is találtunk a kenyérbe sütve, elrohantunk vele az ántsz-be (nincs messze tőlünk). Gondoljátok, hogy lett belőle valami? Kis naivak :=) Felvettek egy jegyzőkönyvet, mindenki körbeszönyülködte, hogy tényleg és fújj, majd felhívták a kenyérgyárat (szintén helyi vállalkozás), hogy kimennek ellenőrzésre :=). Másnap kivonultak, persze bizonyára minden ragyogott, minket pedig felhívtak telefonon, hogy mindezt elmeséljék - mármint, hogy "a helyszíni ellenőrzés során mindent rendben találtak". Kabaré az egész!

2010. ápr. 29. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
86%

Hat ez eleg ocsmany! En is a vendeglatasban dolgozom de konyorgom sose tennek ilyent.

Viszont tudom, lattam, hogy pl ha egy vendeg sokat nyavalyog minden sza.on es az az igazi taho elviselhetetlen bunko aki csak kotekszik, csak azert h mondjon valamit es o legyen a kozeppont akinek mindnen pincernek es szakacsnak a kedveben kell jarni... NA akkor volt ra pelda, h neki is belekoptek a kavejaba.

2010. ápr. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!