Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Honnan lehetne aranyos Bentot...

Honnan lehetne aranyos Bentot ( uzsonnás dobozt) venni?

Figyelt kérdés
aki tud vmi elérhetőséget az írjon. KÖszii
2009. okt. 18. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Találtam a neten, de 6000 forint, a vaterán.


Viszont! Tök véletlenül szembejött egy, egyetlen egy!

a 100ft-os boltban. Édes kis macika, káposztában. rajta, két emeletes, felső emelet háromfelé osztott.A teteje rápattintható, nem eshet le. Van rajta kis szellőző, nyitható-csukható az egyik cellához. Még kanál villa is járt hozzá!

290 Ft volt.Euro-one üzlet.

Ha lesz még veszek mindenkinek.

Egy hete vettem, azóta hordja a középiskolás lányom.

Még uzsit se adtam neki, 12 éven át, s most olyan könnyű bekészíteni az ebédet. Amit meg is eszik. Eddig nem evett semmit, válogat. Nem fizetett be idén ebédre, mert úgysem eszi meg a meredt tésztát meg a mosogatóronyg-szószt, gondoltuk, minek dobjuk ki a 6000 ft-ot.Viszont nem evett csak kiflit délután ötig, vagy kilencig-tízig, ha különóra van.

Most meg? Rizs, süti, husi, körte, káposzta! Imádjuk!

Mióta ismered ezt? Én csak nemrég!

2009. okt. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Müllerben van több féle.
2009. okt. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

euro-one.hu kft.

1107 Bp. Száva u. 5-7

+36-1/260-8285

2009. okt. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És olyan kiszúróforma, az ételekhez?
2009. okt. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

háhá . úh köszönöm szépen az információkat. Csak most jutottam a géphez, elnézést a késői válaszért. A bentot- én már nagyon rég óta ismerem, de egy eredeti japán darabot szerettem volna beszerezni. : ) Egy Raffy nevezetű hölgyeménynél láttam egy bento blogon, de sajnos az email címe vaalamiért nem működik ( visszajön a MAILER DEAMON) :/ neki akartam volna írni, hogy szerezzen nekem egyet. Na de akkor mÜller. uh csak csak tőlem egészen messze van ( Dunaujvárosban ha jóltudom) Majd ráveszem szülőket, hogy vigyenek el. ( amúgy énis középsulis vagyok) képes vagyok felkelni előbb, hogy szépen pakkokba aösszerendezzem az ennivalóimat a suliba, énis így szendvics zöldségek, " nasik" . Ugyanis most fogyókúrázom, és ezzel a bento módszerrel nagyon jó mert, napi 5x tudok enni ( eddig a suli miatt, csak napi 3x sikerült) sőt valamikor suliba nemis vittem semmi kaját. és mikor hazaértem húúh nagyon éhes voltam , és csak nassoltam. De most meg, bekészítem reggel a bentómba a csupa zöldséges gyümis zsírmentes kajáimat, és egész nap elvagyok, nem vagyok éhes sem. Két óránként eszem . ( Már fogytam is :) )

Nekem sajna még a úh nem tdom hogy írják tupperware ( tuppervári) készletből van egy kis uzsisdobozom, de az anem emeletes, és nincs részekre osztva amint a bento, ezért így mire beérek suliba nagyon sokszor összevissza keverednek a kaják. :/

Nah majd szétnézek akkor. Köszönöm a válaaszokat. : )

jah és igen, minden bento-s kiegészítő beszerzési helyére is kíváncsi vagyok. ( pl. olyan háromszögalakú rizsforma, vagy sushi rizsforma, :) aranyos pálcikák stb) :D

Mégegyszer köszi mindenkit az infót :)

2009. okt. 20. 21:10
 6/6 A kérdező kommentje:
Az euro- one honlapján végignéztem a termékeket, de nem találtam olyan dobozkát :/
2009. okt. 20. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!